Facebook Pixel

Аліна Паш не братиме участь у «Євробаченні-2022»

Життя

Переможниця Національного відбору на «Євробачення-2022» відмовилася від участі в пісенному конкурсі. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

Quote«Я громадянка України. Я дотримуюся законів України, намагаюся нести традиції та цінності України у світ. У що вилилася ця історія — це зовсім не те, що я закладала у свою пісню... Я не хочу далі бути в цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі «Євробачення», — написала співачка.

«Суспільне» вже заявило, що позачергове засідання наглядової ради НСТУ відбудеться в п'ятницю, 18 лютого. На ньому обговорять ситуацію, що склалася навколо Нацвідбору, а також питання про те, хто все-таки представить Україну на «Євробаченні-2022».

«Чи можливо, що Україну на «Євробаченні» представлятиме Kalush Orchestra (гурт посів друге місце за результатами Нацвідбору — The Page)? Так, якщо оргкомітет ухвалить таке рішення. Якщо перше місце було із шахрайством і його дискваліфіковують, відповідно, переможцем стає інший», — прокоментував голова правління НСТУ Микола Чернотицький.

Фінал Нацвідбору, у якому Аліна Паш перемогла з піснею «Тіні забутих предків», відбувся 12 лютого. У соцмережах співачку розкритикували за виступ у тимчасово окупованому Криму у 2015 році, що є порушенням правил відбору.

Перед цим «Суспільне» заявило, що не бачить причин для дискваліфікації виконавиці. Команда учасниці надала мовнику довідку, нібито отриману нею, про законний перетин адмінкордону з окупованим Кримом.

Утім, після Нацвідбору Держприкордонслужба повідомила, що не видавала Аліні Паш такий документ, тобто він фейковий. Співачка пояснила, що довідку брала не вона, а член її команди, який «намагався знайти цю інформацію якомога швидше й обрав не той шлях».

16 лютого стало відомо, що прикордонники не можуть надати довідку Аліні Паш щодо поїздки до Криму, бо вже минув 5-річний строк, коли видається такий документ.

Зображення на обкладинці: Instagram/AlinaPash

Культовий спектакль «Сто тисяч» з Бенюком з’явився онлайн на платформі Dramox Життя

Культовий спектакль «Сто тисяч» з Бенюком з’явився онлайн на платформі Dramox

Фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» вийде в прокат 9 травня Життя

Фільм «Будинок «Слово». Нескінчений роман» вийде в прокат 9 травня

До Песаха 2024 в Україні вийшов перший друкований переклад Гаґади українською Життя

До Песаха 2024 в Україні вийшов перший друкований переклад Гаґади українською