Facebook Pixel

Без табу: врятуйте любов від нудьги

Здоров'я

Автор

Напередодні Дня закоханих редакція The Page пропонує серію матеріалів із рекомендаціями, як урізноманітнити стосунки, даруючи одне одному задоволення. Привертаємо вашу увагу до іграшок для сексу.


Що подарувати коханим на День усіх закоханих?

У День закоханих потрібно дарувати коханим подарунки, які свідчать про те, що я тебе не лише люблю, а й хочу, розповідає Анжела Запорожець — засновниця мережі No Taboo.

Багато людей, що перебувають у стосунках більше 5 років, запитують: навіщо щось дарувати для сексу, якщо наш секс встоявся та нас усе влаштовує?

Я гадаю, люди забувають, що сексуальні вподобання змінюються все життя. Наш сексуальний інтелект розвивається, навіть коли ми перебуваємо в тривалих стосунках чи в шлюбі.

Сучасні пари легко розлучаються, і одна з причин, що призводить до фінішу стосунків, — нудьга. Якщо роками нічого у відносинах не змінювати, то можуть статися не найприємніші моменти, як-то розлучення, зрада чи розрив будь-яких стосунків. А першим тривожним дзвіночком стане втрата сексуального апетиту.

Секс важливий у відносинах, і ця частина інтимного життя має бути нормальна та повноцінна. Якщо всі сексуальні фантазії пара реалізовує, то й стосунки будуть міцні.

Quote«Ми виховуємо культуру сексуальної комунікації, розбиваючи міфи про вульгарність, розпусту, сором і про те, що обговорювати тему сексу — табу», — ділиться філософією свого бізнесу Анжела Запорожець, засновник в Україні мережі секс-шопів NO TABOO з інтимними товарами найкращих світових виробників.

За словами Анжели Запорожець, якісний секс завжди ґрунтується на психології, умінні вибудовувати комунікацію з партнером та чесно зізнаватися, насамперед собі, а потім і партнеру, у своїх потребах. Звучить добре? Але насправді, впевнена Анжела, пари практикують таке вміння рідко через страхи та бар'єри в суспільстві.

Пожвавити життя з партнером, навіть якщо колишня пристрасть згасла, допоможуть сучасні високотехнологічні гаджети для стимулювання сексуального задоволення. Це перевірена екстрена допомога, і цілковита помилка гадати, що вони — прерогатива лише молодих, які сьогодні говорять про секс відкрито та перебувають у постійному пошуку нових вражень.

Quote«Я завжди порівнюю секс та їжу — два основні інстинкти. Але тому, що ми їмо, ми приділяємо багато уваги. Знаємо, що нам подобається, а що ні. Вибираємо собі систему харчування: стаємо вегетаріанцями, сироїдами, відмовляємося від глютену тощо. Для чого? Щоб залишатися в гарній формі та бути здоровими. Але із сексом усе інакше. Мало хто свідомо вивчає техніки, напрямки сексуальної сфери та навіть свою власну сексуальність. Найчастіше люди займаються сексом так, як уміють, або так, як навчили перші партнери, — продовжує Анжела Запорожець. — Якщо ви розумієте, що ті самі продукти харчування набридли, що ви робите? Купуєте інші, готуєте нову страву, на яку відразу розіграється апетит. У сексі так само, тільки треба щось змінити!»

Останніми роками популярність іграшок для дорослих збільшилася в рази. Дослідження вчених показують, що табу, накладені на пристрої, призначені для посилення сексуального задоволення, зникають, щойно сексуальна індустрія пропонує щось нове та більш досконале для інтимної близькості.

Парам, які давно в стосунках, потрібно вивчати секс заново, тому що технології не стоять на місці, постійно з'являються нові гаджети та методики. Сексологи впевнені, що згодом у стосунках сексуальні бажання та вподобання змінюються. І це нормально. Тільки про це потрібно відверто говорити з партнером, аби зрозуміти бажання та межі кожного.

Крім того, секс-іграшки — це не вульгарно. Вони створені для того, щоб допомогти партнерам вивчити своє тіло та отримувати від сексу максимум задоволення.

У магазинах "+18" досить великий вибір високотехнологічних міні-пристроїв, гаджетів — вібраторів і масажерів для ерогенних зон як чоловіків, так і жінок. Вони допомогають парі фантазувати, по-новому досліджувати своє тіло. Використовуючи в романтичному ритуалі такі іграшки, ви посилюєте задоволення свого партнера, який відкритий власним потребам і схильностям. Безпечні та якісні секс-іграшки принесуть радість двом.

В Україні працює 45 реальних секс-шопів з інтимними товарами найкращих світових виробників, які регулярно поповнюються останніми розробками після світових виставок секс-товарів. Тут гарантовані повна анонімність і конфіденційність. Хоча й необов'язково сьогодні відвідувати секс-шоп, чи, точніше, бутик пікантних іграшок особисто. За потреби можна інкогніто проконсультуватися онлайн, оформити онлайн-замовлення та доставку.

Інтернет-магазин NO TABOO Sex Shop, який є частиною компанії з продажу товарів для сексу NO TABOO, пропонує не лише широкий асортимент продукції по Києву та Україні, а й цілодобову доставку в столиці.

Набір для НЬОГО — Arcwave Ion

dlya-nego1.jpg

Набір для НЕЇ — Zalo Rosalie

dlya-nee1.jpg
dlya-nee-3.jpg
dlya-nee-eshche2.jpeg
dlya-nee-eshche.jpeg
dlya-nee-eshche3.jpeg
dlya-nee1.jpg Thumb dlya-nee-3.jpg Thumb dlya-nee-eshche2.jpeg Thumb dlya-nee-eshche.jpeg Thumb dlya-nee-eshche3.jpeg Thumb

Набір для ігор У ПАРІ на відстані

Набір 1Golden Moments Collection, WeVibe Chorus

4ssylka2.jpg
4sssylka-v-tekste1.jpg
4-ssylka-v-tekste4.jpg
4-ssylka-v-tekste-3.jpg
4ssylka2.jpg Thumb 4sssylka-v-tekste1.jpg Thumb 4-ssylka-v-tekste4.jpg Thumb 4-ssylka-v-tekste-3.jpg Thumb

Набір 2 — Zalo Rosalie

3-ssylka-v-tekste.jpg

Набір для ігор у стилі БДСМ — Upko

5-ssylka-v-tekste-3.jpg
5-ssylka-v-tekste-2.jpg
5ssylka1.jpg
5-ssylka-v-tekste-3.jpg Thumb 5-ssylka-v-tekste-2.jpg Thumb 5ssylka1.jpg Thumb

Не відкладайте придбання та не чекайте вечора 14 лютого. Імовірніше за все, у кур'єрів буде повно роботи. Радимо подбати про подарунок заздалегідь, щоб у найромантичніше свято року стати ближче один одному, втілюючи фантазії та відкриваючи нові відчуття.

Для більшої романтичності вечора можна запасти масажні олії та свічки, які допоможуть доставити одне одному максимально приємні переживання.

svecha2.jpg
svecha2.jpeg
svecha2.jpg Thumb svecha2.jpeg Thumb

Важливо пам'ятати, що медикам відомі сотні випадків, коли вироблені в домашніх умовах із підручних засобів вироби для задоволення за рекомендаціями на інтернет-форумах призводили до серйозного діагнозу через травми слизових і внутрішніх органів.

Тож лікарі рекомендують уникати таких ситуацій. Займайтеся коханням не лише з тим, кому довіряєте, а й із любовним арсеналом, створеним професіоналами.

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі

Свято BVLGARI в Києві: новосілля в римських традиціях і ретроспектива ювелірно-годинникового мистецтва Мода

Свято BVLGARI в Києві: новосілля в римських традиціях і ретроспектива ювелірно-годинникового мистецтва

Ігри дітей – відповідальність батьків Життя

Ігри дітей – відповідальність батьків