Facebook Pixel

Голлівудські актори з'явилися на обкладинках випуску з номінантами на «Оскар» Vanity Fair

Життя

Американське видання Vanity Fair представило 28-й щорічний Голлівудський випуск, присвячений номінантам на кінопремію «Оскар».

Цього разу на обкладинках журналу з'явилося вісім голлівудських акторів та акторок: Ніколь Кідман, Пенелопа Крус, Крістен Стюарт, Ідріс Ельба, Бенедикт Камбербетч, Ендрю Гарфілд, ЕмДжей Родрігес і Сіму Лю.

На фотосесії Кідман позувала в мініспідниці та кроптопі від Miu Miu, довгих гольфах і мюлях на шпильці, Крус — у білій сукні з пір'ям від David Koma, Стюарт — у золотому купальнику від Chanel і джинсах Levi’s, а Ельба одяг костюм від Versace.

Урочиста церемонія вручення «Оскара» відбудеться 27 березня в театрі Dolby в Лос-Анджелесі. Лідером за кількістю номінацій на кінопремію став фільм «У руках пса»: він представлений у 12 категоріях. Трохи менше номінацій отримала «Дюна» (10), «Белфаст» (7) та «Вестсайдська історія» (7).

Зображення на обкладинці: Vanity Fair / Maurizio Cattelan, Pierpaolo Ferrari

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож Життя

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень Події

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках Життя

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках