Facebook Pixel

Лінда Євангеліста вперше після невдалої пластики знялася у фотосесії

Життя

Канадська супермодель 1990-х років Лінда Євангеліста вперше після невдалої пластики знялася у фотосесії. В інтерв'ю для журналу People вона поділилася подробицями свого життя за останні 5 років.

Восени минулого року 56-річна зірка зізналася, що одна з популярних косметичних процедур CoolSculpting "дала результат, діаметрально протилежний обіцяному» і спотворила її тіло. Через це вона змушена була завершити кар'єру, тоді як її ексколеги, зокрема Наомі Кемпбел та Сінді Кроуфорд, досі залишаються на подіумі.

«Мені подобалося бути на подіумі. Але тепер я боюся зустрітися з кимось, кого знаю. Я більше не можу так жити, ховатися та соромитися. Я просто не можу більше жити в цьому болі. Я нарешті хочу заговорити», — сказала Лінда в розмові з виданням.

Вона розповіла, що за три місяці після процедури почала помічати опуклості на підборідді, стегнах та грудях, які згодом почали твердішати. Попри це Євангеліста ще якийсь час не зверталася до лікарів, намагаючись виправити ситуацію самостійно:

«Я почала сидіти на дієті та більше займатися спортом. Дійшло до того, що я взагалі не їла. Я думала, що божеволію. Потім я прийшла до лікаря. Я плакала. Коли він поставив мені діагноз парадоксальна жирова гіперплазія, я не могла зрозуміти, чорт забирай, що це таке? І він сказав мені, що жодні дієти та жодні вправи ніколи не виправлять ситуацію».

Згодом колишня модель зробила ще дві операції, але вони не допомогли. Тоді вона перестала дивитись на себе в дзеркало.

«Я завжди знала, що постарію. І я знаю, що тіло проходить через деякі речі. Але я просто не думала, що виглядатиму так. Ці частини мого тіла стирчать із мене, це жорсткий жир, а не м'який. Я не впізнаю себе фізично, але я більше не впізнаю себе як людину. Вона (супермодель Лінда Євангеліста — The Page) померла», – сказала Лінда.

Вона зауважила, що вирішила розповісти свою історію, аби підтримати жінок, які опинилися у подібній ситуації:

Зображення на обкладинці: Getty Images

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож Життя

У червоному жакеті від Zara. Кейт Міддлтон вирушила в самостійну подорож

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень Події

«Океан Ельзи» дасть благодійний концерт у київському метро на Великдень

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках Життя

Бенедикт Камбербетч і Оззі Осборн: британські зірки планують прихистити українців у своїх домівках