Facebook Pixel

Мінус 45 кг. Адель вперше відверто розповіла про те, як їй вдалося схуднути

Стиль життя

Британська співачка Адель знялася у фотосесіях для американського та британського Vogue. В інтерв'ю виданню вона вперше відверто розповіла про те, як їй вдалося схуднути на 45 кг.

Насправді Адель не мала на меті позбутися зайвої ваги. Зірка займалася спортом лише для того, щоб поліпшити своє ментальне здоров'я, яке значно погіршилося після розлучення з чоловіком і батьком її сина Анджело, Саймоном Конеккі.

Telegram Logo

Quote«Я почала займатися спортом через свою тривожність. Я зрозуміла, що, коли я тренуюся, я почуваюся краще. Мова ніколи не йшла про те, щоб схуднути. Я подумала: «Якщо я зможу зробити своє тіло фізично сильним, якщо я зможу це відчути й побачити, то, можливо, одного разу я зможу зробити свої емоції і свій розум фізично сильними», — поділилася співачка.

За словами Адель, вона тренується двічі або тричі на день. Зранку зірка робить силові вправи, вдень займається хайкінгом або боксом, а ввечері залишає час на кардіотренування.

Знаменитість також зізналася, що була страшенно розчарована жорстокими обговореннями її тіла.

«Моє тіло було об'єктивізованим протягом усієї моєї кар'єри. Не тільки зараз. Я розумію, чому людей це так шокує. Я розумію, чому деякі жінки особливо постраждали. Візуально я втілювала безліч жінок. Але я все та сама людина. Найгірше в цьому те, що найжорстокіші розмови про моє тіло вели інші жінки. Я була страшенно розчарована цим. Це зачепило мої почуття», — сказала Адель.

Коментарі

Бос-ютубер: топ-5 українських керівників, які розвивають свої ютуб-канали

Анджеліну Джолі помітили на побаченні з ексчоловіком

Яхти, літаки та ретро-автівки: топ-5 найдорожчих хобі у світі