Facebook Pixel

Від класики до 70-х: які зачіски будуть модними у 2022 році

Краса

Зачіска — важливий атрибут стилю, який здатний підкреслити переваги будь-якої зовнішності. Головне правило — вона повинна підходити до обличчя та вашого стилю. У моду вже повернулися 90-ті, а згодом й повернеться тренд на 70-ті, тому можно сміливо експериментувати із зовнішністю.

The Page Style зібрало добірку зачісок, які будуть модними у 2022 році.

Французький боб

Боб багато років не втрачає своєї популярності. У 2022 році популярним буде версія бобу, яка не передбачає графічної укладки. У моді природність, тож можна дозволити легку недбалість та природну текстуру волосся у зачісках.

Міксі

Популярність не втрачає й зачіска піксі. Однак у 2021 році поєднання піксі та малету – міксі набуло просто колосального успіху. Такий варіант зачіски підійде для сміливих жінок, які хочуть спробувати щось нове. Міксі найкраще виглядає на трохи кучерявому волоссі, адже вона коротка спереду та подовжена позаду.

Природні кучері

Тренд на натуральність не втрачає своїх позицій навіть попри повернення клієнтів до салонів. Саме тому у 2022 році модними будуть текстурні зачіски з натуральними кучерями або хвилями. Також це стосується й прямого волосся, мода натякає, що потрібно закінчувати з прасками для волосся та плойками.

Каре

Каре – класична зачіска середньої довжини, яка не втрачає популярність вже понад 60 років. Існує безліч варіацій цієї стрижки для різної форми обличчя. Також зараз популярні варіанти каре з чубчиком-шторкою, або ж зі строгими геометричними формами. Поціновувачками каре є такі зірки як Біллі Айліш, Селена Гомес, Кортні Кардашьян та Зендая.

Шеггі

Зачіска шеггі має безліч назв, вперше вона увійшла в моду ще у 1970-х. Вдруге вона стала модною у 2010 році, і зараз знову повертається у тренд. За це нам потрібно подякувати прихильниці експериментів Біллі Айліш.

Особливо стильно виглядають варіанти такої зачіски на середній довжині, з легкою чубчиком та безліччю рваних шарів. Таку зачіску можна і зовсім не укладати, а дати висохнути природним способом.

Зображення на обкладинці: StockSnap/Pixabay

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі