Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Bvlgari представив нові моделі годинників на LVMH Watch Week 2022

Мода

У межах LVMH Watch Week 2022 модний дім Bvlgari представив свої годинникові новинки.

Зокрема, бренд показав чотири нові моделі Serpenti із секретом, які переосмислюють культовий дизайн 1950-х років і віддають шану 80-річчю першого годинника із секретом Bvlgari з прямокутним циферблатом, прихованим під відкидною кришкою, прикрашеною діамантами класичного та багетного огранювання.

Фото: Bvlgari

Фото: Bvlgari

Новинки оснащені новим механічним калібром Piccolissimo, одним із найменших годинникових механізмів у світі, який повністю спроєктований і виготовлений годинниковою мануфактурою Bvlgari в Ле-Сантьє.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Колекція Lvcea також поповнилася новими моделями. Вони додають до палітри лінійки нові фарби завдяки об'ємним архітектурним циферблатам, у виготовленні яких застосовувалися матеріали, здатні вловлювати та посилювати світло. Також у колірній гамі годинників Lvcea з'явилися два нові відтінки — рожевий перламутр та авантюрин.

Фото: Bvlgari

Фото: Bvlgari

Водночас модель Grande Sonnerie із серії Octo Roma прикрашена замбійськими смарагдами та діамантами, а в Carillon Tourbillon скелетоновано складний механізм, виконаний в актуальній графічній манері, та корпусне кільце.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Фото: Bvlgari

Фото: Bvlgari

Зображення на обкладинці: Bvlgari

Коментарі

Франсіс Куркджан став головним парфумером Dior

Новим амбасадором Loewe став китайський актор Лео Ву Лей

Санкції від важкого люксу: LVMH, Kering, Hermes та Chanel закривають магазини в Росії