Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Підсумки «годинникового Оскара» в Женеві: Bvlgari отримав «Золоту стрілку»

Мода

4 листопада відбулася церемонія вручення премії Женевського годинникового Гран-прі 2021 року. Головний приз — «Золоту стрілку» — отримав Дім Bvlgari за годинник Octo Finissimo Perpetual Calendar.

«Золота стрілка» — найвища нагорода для годинників, визнаних найкращими з-поміж усіх категорій. Її також вважають найвагомішою в годинниковій індустрії.

Фото: Bvlgari

Фото: Bvlgari

«Примітно, що модель Octo Finissimo Perpetual Calendar — сьома в безперервній низці світових рекордів Bvlgari з 2014 року — розповідає історію, яка за останні роки змінила картину годинникового виробництва. Лінія Finissimo ґрунтовно перевернула коди класицизму, продемонструвавши, як можна переосмислити класичні і традиційні годинникові ускладнення в абсолютно новаторському сучасному ключі», — зазначають у компанії.

«Золота стрілка» стала 14-ю нагородою для гендиректора групи Bvlgari Жана-Крістофа Бабена. Тепер він єдиний СЕО в годинниковій індустрії, який завоював два такі призи для двох провідних компаній: перший 2012 року за годинник TAG Heuer Mikrogirder, а другий — тепер.

СЕО Bvlgari Жан-Крістоф Бабен. Фото: Bvlgari

СЕО Bvlgari Жан-Крістоф Бабен. Фото: Bvlgari

«Ця престижна нагорода відзначає фундаментальну роботу Bvlgari з переформулювання основ Haute Horlogerie в руслі мистецтва мініатюризації. Зрештою вона вшановує дух Дому Bvlgari — його сміливість, революційність і новаторство», — прокоментував Жан-Крістоф Бабен.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Коментарі
Топ-5 автомобілів у подарунок для чоловіків Життя

Топ-5 автомобілів у подарунок для чоловіків

Mazda6: рубіновий хіросімський ягуар Життя

Mazda6: рубіновий хіросімський ягуар

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі