Facebook Pixel

Берлін, Кельн і Франкфурт: як українцям потрапити до Німеччини

Подорожі

Німеччина з 10 жовтня посилить правила в'їзду українців. Згідно з повідомленням на сайті МВС Німеччини, в'їхати до країни зможуть лише повністю вакциновані туристи. Зміни пов'язані з вилученням України зі списку безпечних країн через погіршення в нашій країні епідемічної ситуації.

Як потрапити до Німеччини

Як потрапити до Німеччини. Фото: TB-Photography / Pixabay

Як потрапити до Німеччини. Фото: TB-Photography / Pixabay

Найзручніше та найшвидше добиратися до Німеччини літаком. Із різних міст України можна долетіти до Берліна, Кельна, Мюнхена, Дюссельдорфа, Дортмунда та Франкфурта-на-Майні. Також можна доїхати до країни автобусом: постійні рейси відправляються до Берліна, Гамбурга, Штутгарта, Кельна, Франкфурта та Нюрнберга.

Можна дістатися до Німеччини і автівкою: така подорож триватиме понад 15 годин.

Хто може в'їхати до Німеччини

Правила в'їзду до Німеччини. Фото: Peter H / Pixabay

Правила в'їзду до Німеччини. Фото: Peter H / Pixabay

До країни можуть в'їхати всі українці, які завершили курс вакцинації від коронавірусу. З моменту отримання останньої дози вакцини має пройти щонайменше 14 повних днів. Однак сертифікат про вакцинацію не потрібен дітям до 12 років, якщо вони їдуть із дорослим, який отримав увесь курс щеплень від коронавірусу.

Німеччина визнає всі типи вакцин. Список схвалених препаратів опубліковано на сайті Інституту Пауля Ерліха. Натепер до нього входять чотири вакцини:

Документи, потрібні для в'їзду до Німеччини

Документи, потрібні для подорожей до Німеччини. Toni Paul / Pixabay

Документи, потрібні для подорожей до Німеччини. Toni Paul / Pixabay

Зазвичай для перетину кордону потрібно мати біометричний закордонний паспорт, строк дії якого закінчується не раніше ніж за 6 місяців із моменту перетину кордону. Якщо такого паспорта немає, то потрібно отримати шенгенську візу.

Українці з біометричними закордонними паспортами можуть без віз подорожувати до 90 днів територією Німеччини.

Крім того, для перетину кордону потрібно пред'явити сертифікат про вакцинацію в письмовому чи електронному вигляді англійською, німецькою, французькою, італійською чи іспанською мовами. Якщо ж документ паперовий, то знадобиться його оригінал.

Також перед поїздкою до Німеччини необхідно зареєструватися на сайті einreiseanmeldung.de. Ця вимога стосується як дорослих, так і дітей будь-якого віку.

Після заповнення анкети система видасть PDF-файл, який потрібно роздрукувати чи зберегти на мобільний телефон. Цей файл можуть попросити пред'явити перед вильотом літака до Німеччини або під час паспортного контролю після прильоту до країни.

Зображення на обкладинці: FelixMittermeier / Pixabay

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі