Facebook Pixel

А Том Форд проти. Чому не варто носити шорти в місті

Особиста думка

керуючий партнер FashionHub UA Вадим Медведєв
Фото: Karolina Grabowska / Pexels

Фото: Karolina Grabowska / Pexels

Сьогодні, дорогі дівчатка й ставні хлопчики, поговоримо про шорти: шорти плавальні, шорти про(гоу-гоу)гулянкові, шорти практичні й шорти-трансформери, тобто перероблені дбайливою рукою тещі з подертих штанів заради економії сімейного бюджету.

  1. Я впевнений, що шорти були придумані для AC/DC. Бо ніхто й ніколи не виглядав так органічно в шортах, як Янги. Для ексцентричних Янгів шорти стали візитівкою, що дозволяє у поважному віці дико стрибати по сцені й відпускати «піонерські» жарти на будь-якій з пресконференцій.
  2. Я впевнений, що найбільше шорти прижилися в Америці, де зовнішній вигляд не має ніякого значення. Ба більше, утилітарність, практичність і знижка (купи три пари, а четверту отримаєш безкоштовно) є пріоритетними у виборі моделі. Ось і ходять сімейства колобків Адамсів в однакових шортах з накладними кишенями для перенесення документів — такий собі американський варіант нашої рідної сімейної барсетки.
  3. Я впевнений, що шорти для плавання були придумані тими, хто не зміг з допомогою абонемента в спортклуб і домашнього жиму лежачи досягти грації своєї фігури, що роздалася з роками. Шорти стали в активну опозицію до плавок Speedo.
  4. Я впевнений, що до міста шорти увійшли з боями, долаючи опір на місцях і небажання чоловіків відкривати на загал дуже худі й білосніжні (що контрастують із засмагою відповідального працівника) нижні кінцівки.
  5. Я впевнений: піддавшись спокусі легкого літнього оголення, ми забули про те, що шорти, як і штани, бувають різними: різними за стилем і посадкою; і шиються вони з різних тканин; і виробники різні та й призначення їхнє різноманітне. А те, що ми носимо їх кожен день попри погодні умови (адже літо), не звертаючи увагу на те, наскільки людям, які нас оточують, іноді буває некомфортно бачити наші ноги за сусіднім столом, ще й ще раз говорить про те, що над стилем доведеться попрацювати.

А Том Форд все одно проти шортів. Ось такий він Форд: «Чоловік не може носити шорти в місті. Шорти, шльопанці – усе це абсолютно заборонено для чоловіка в місті».

Telegram Logo

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Як вибрати якісну оливкову олію й не розчаруватися Особиста думка

Як вибрати якісну оливкову олію й не розчаруватися

Леонід Терещенко
Леонід Терещенко
Власник компанії «Mana Gea Україна»
Як на екрані. Відтворюємо інтер'єри п'яти найпопулярніших серіалів Особиста думка

Як на екрані. Відтворюємо інтер'єри п'яти найпопулярніших серіалів

Анна Герасімова
Анна Герасімова
Керівниця продажів української інтер’єрної e-commerce платформи Pufetto
Чому в суперечці Бреда Пітта й Анджеліни Джолі щодо опіки над дітьми рано ставити крапку Особиста думка

Чому в суперечці Бреда Пітта й Анджеліни Джолі щодо опіки над дітьми рано ставити крапку

Таліна Кравцова
Таліна Кравцова
Партнерка практики сімейного права юридичної фірми «Астерс»