Facebook Pixel

А Том Форд проти. Чому не варто носити шорти в місті

Особиста думка

Фото: Karolina Grabowska / Pexels

Фото: Karolina Grabowska / Pexels

Сьогодні, дорогі дівчатка й ставні хлопчики, поговоримо про шорти: шорти плавальні, шорти про(гоу-гоу)гулянкові, шорти практичні й шорти-трансформери, тобто перероблені дбайливою рукою тещі з подертих штанів заради економії сімейного бюджету.

  1. Я впевнений, що шорти були придумані для AC/DC. Бо ніхто й ніколи не виглядав так органічно в шортах, як Янги. Для ексцентричних Янгів шорти стали візитівкою, що дозволяє у поважному віці дико стрибати по сцені й відпускати «піонерські» жарти на будь-якій з пресконференцій.
  2. Я впевнений, що найбільше шорти прижилися в Америці, де зовнішній вигляд не має ніякого значення. Ба більше, утилітарність, практичність і знижка (купи три пари, а четверту отримаєш безкоштовно) є пріоритетними у виборі моделі. Ось і ходять сімейства колобків Адамсів в однакових шортах з накладними кишенями для перенесення документів — такий собі американський варіант нашої рідної сімейної барсетки.
  3. Я впевнений, що шорти для плавання були придумані тими, хто не зміг з допомогою абонемента в спортклуб і домашнього жиму лежачи досягти грації своєї фігури, що роздалася з роками. Шорти стали в активну опозицію до плавок Speedo.
  4. Я впевнений, що до міста шорти увійшли з боями, долаючи опір на місцях і небажання чоловіків відкривати на загал дуже худі й білосніжні (що контрастують із засмагою відповідального працівника) нижні кінцівки.
  5. Я впевнений: піддавшись спокусі легкого літнього оголення, ми забули про те, що шорти, як і штани, бувають різними: різними за стилем і посадкою; і шиються вони з різних тканин; і виробники різні та й призначення їхнє різноманітне. А те, що ми носимо їх кожен день попри погодні умови (адже літо), не звертаючи увагу на те, наскільки людям, які нас оточують, іноді буває некомфортно бачити наші ноги за сусіднім столом, ще й ще раз говорить про те, що над стилем доведеться попрацювати.

А Том Форд все одно проти шортів. Ось такий він Форд: «Чоловік не може носити шорти в місті. Шорти, шльопанці – усе це абсолютно заборонено для чоловіка в місті».

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі