У Китаї 11 листопада святкують День холостяка. Зазвичай магазини на кшталт AliExpress влаштовують гучні розпродажі. Прибуток за один день розпродажів може досягти річної виручки. Однак не варто забувати, що це не тільки день знижок, але й відмінний привід для того, щоб покінчити зі своїм холостяцьким життям. Або, навпаки, відзначити його з друзями.

Фото: Polina Tankilevitch / Pexels
Це свято не тільки неодружених чоловіків, але й незаміжніх жінок. Варто зазначити, що серед українських політиків і бізнесменів чимало неодружених. На честь Дня холостяка зібрало добірку вартих заздрості наречених із українських бізнесменів і політиків.
Гео Лерос

Фото: УНІАН
Холостяки України 2020. Гео Лерос
Вік: 31 рік.
Посада: депутат Верховної Ради IX скликання.
Український режисер, художник, волонтер і арткуратор Гео Лерос народився в Києві, закінчив факультет міжнародного права в Академії адвокатури України.
Крім того, Лерос — засновник артпроєкту Art United Us і громадської організації City-Art. До того як потрапити до Ради, він був радником міністра інформполітики України на громадських засадах і радником мера Києва Віталія Кличка з питань культури.
Також він був куратором проєкту More than us від Мінінформполітики, у рамках якого іноземні художники створили мурали на станції метро «Осокорки».
Лерос задекларував три квартири в Києві, три автомобілі — два BMW 220D 2014 року і Ford Capri 1980 року. Однак сам Лерос володіє тільки одним із задекларованих BMW.
Також депутат колекціонує картини, фотоапарати й поштові марки. Ба більше, у Лероса є кілька годинників Rolex і Chopard.
За роботу депутатом минулого року він отримав 159,8 тис. грн, в активах у депутата — 910 тис. грн, $608 тис., 94 тис. євро і 4 тис. фунтів стерлінгів.
Жан Беленюк

Фото: УНІАН
Холостяки України 2020. Жан Беленюк
Вік: 29 років.
Посада: депутат Верховної Ради IX скликання.
Дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк народився в Києві, закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України та Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «Управління бізнесом».
Світову першість він виграв 2015 року в Лас-Вегасі. 2014 року Беленюк став бронзовим призером, а 2018-го — срібним.
Попри роботу в парламенті Беленюк і далі займається спортом, планував узяти участь в Олімпіаді-2020 у Токіо, яка відбудеться наступного року через пандемію коронавірусу.
2018 року отримав однокімнатну квартиру в Києві. Також він задекларував недобудовану квартиру в столиці площею 52,7 кв. м.
Крім того, Беленюк задекларував 1,3 млн грн доходів за минулий рік. Готівкою депутат зберігає $126 тис., 41 тис. євро, 856 тис. грн. На банківських рахунках зберігаються понад 100 тис. грн і 7,7 тис. євро.
У депутата є дві машини — Toyota RAV4 і Toyota Camry 2011 і 2019 року випуску відповідно.
Єгор Чернєв

Фото: Facebook / Єгор Чернєв
Холостяки України 2020. Єгор Чернєв
Вік: 35 років.
Посада: депутат Верховної Ради IX скликання.
Український підприємець і депутат Єгор Чернєв народився в Бердянську, закінчив КНЕУ імені Вадима Гетьмана та факультет державної політики й менеджменту King's College London.
Чернєв керував компанією «Нові Медіа Проекти», що працює у сфері телеком та IT, брав участь у розробленні стратегій інноваційного розвитку України, є одним з авторів Стратегії розвитку цифрової економіки України — 2030. Також він є автором наукових статей із венчурного інвестування.
2014-го став добровольцем Національної гвардії, також є членом організації «Автомайдан».
Чернєв володіє земельною ділянкою у Вишгородському районі під Києвом і квартирою в Бердянську. Однак у Києві депутат мешкає в орендованій квартирі.
Згідно з декларацією, минулого року депутат отримав понад 1 млн грн від відчуження майна, 13,2 тис. грн стипендії аспіранта в КНЕУ імені Гетьмана, 69,7 тис. грн від підприємництва та 7,6 тис. грн допомоги як учасник АТО.
В активах у депутата $47,3 тис., 43 тис. грн. Крім того, 1,5 млн грн Чернєв вказав як внесок до інвестфонду «Лінтер».
Володимир Усов

Фото: Facebook / Володимир Усов
Холостяки України 2020. Володимир Усов
Вік: 37 років.
Посада: голова Державного космічного агентства.
Володимир Усов — винахідник і IT-підприємець, засновник стартапу Kwambio, що входить до топ-4 найкращих компаній світу, які займаються друком кераміки з допомогою 3D-принтерів.
Крім того, він запустив видавництво електронних підручників Gutenbergz і реалізує проєкт ADAM — систему друку кісткових імплантатів. Главою Держкосмосу Усов став у січні цього року.
Чиновник задекларував три квартири в Одесі, мопед BMW і дві машини: Mercedes-Benz і SMART. У власності в Усова також частки в компаніях у сфері IT і 3D-друку. Готівкою в нього 200 тис. грн. За минулий рік Усов загалом отримав 653 тис. грн доходів.
Мустафа Найєм

Фото: УНІАН
Холостяки України 2020. Мустафа Найєм
Вік: 39 років.
Посада: заступник генерального директора «Укроборонпрому».
До того як стати топчиновником, Мустафа Найєм був відомий як журналіст, громадський активіст і нардеп.
У держконцерні Найєм відповідає за зв'язки з державними структурами, з діяльністю яких він, як колишній журналіст-розслідувач і політик, добре знайомий.
Володіє частиною квартири в Києві й автомобілем Honda Accord. Минулого року Найєм задекларував понад 1 млн грн доходів. Живе в орендованій квартирі.
Андрій Коболєв

Фото: Нафтогаз
Холостяки України 2020. Андрій Коболєв
Вік: 42 роки.
Посада: голова правління НАК «Нафтогаз».
Андрій Коболєв народився в Києві, 2000 року закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальність — «Міжнародні економічні відносини». Розпочав роботу в «Нафтогазі» 2002 року, а 2014-го був призначений головою правління.
З 2010 року Коболєв також є партнером у приватній інвестиційно-банківській групі AYA Capital.
Що є у володінні Коболєва, дізнатися складно — він не заповнює електронні декларації. За його словами, законодавство про обов'язкове декларування майна держслужбовців на нього не поширюється.
Однак, як він сам заявляв, його зарплата — сім цифр до коми. Однак в умовах пандемії зарплати держслужбовців були обмежені до 47 тис. грн.
До того часу зарплата Коболєва становила приблизно 2,1 млн грн без урахування квартальних і річних премій, які можуть сягати десятків мільйонів гривень. Також Коболєв отримав премію в розмірі 216 млн грн за виграш справи в російського «Газпрому». Водночас свою зарплату топменеджер перераховує на благодійність.
Дмитро Дубілет

Фото: УНІАН
Холостяки України 2020. Дмитро Дубілет
Вік: 34 роки.
Посада: підприємець.
Ексміністр Кабміну і співзасновник Monobank Дмитро Дубілет після завершення політичної кар'єри вирішив повернутися в бізнес. Дубілет розлучений, зараз у нього є дівчина на ім'я Юля, однак формально він залишається холостяком.
Після закінчення роботи в уряді Дубілету більше не треба заповнювати електронну декларацію, проте все ще можна подивитися, скільки він заробив 2019 року. Згідно з декларацією, Дубілет заробив 2019 року 32,2 млн грн. Переважно завдяки відчуженню корпоративних прав.
Також він є бенефіціаром компанії Kolo Holdings Limited у Джерсі та кіпрської Artificial Intelligence Solutions Limited. Житло орендує.
Тимофій Милованов

Фото: УНІАН
Холостяки України 2020. Тимофій Милованов
Вік: 44 роки
Посада: президент Київської школи економіки.
Ексміністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов після роботи в уряді повернувся до викладацької діяльності. Зараз він є президентом Київської школи економіки та професором Піттсбурзького університету.
З 2014 року він став співзасновником і редактором VoxUkraine — групи українських і іноземних економістів, які досліджують публічну політику України.
Милованов також проводить наукові дослідження в області теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну.
За 2019 рік ексміністр заробив 8,4 млн грн. Він володіє 33% квартири в Києві та 100% квартири в США (30 кв. м), а також цінними паперами.
Євген Клопотенко

Фото: Facebook / Євген Клопотенко
Холостяки України 2020. Євген Клопотенко
Вік: 33 роки.
Посада: шеф-кухар, співвласник ресторану.
Переможець кулінарного шоу «МастерШеф-5» Євген Клопотенко ще до участі в ньому й до навчання в Le Cordon Bleu заснував бізнес із виготовлення варення та конфітюру. «Гастромастерская Confiture» відкрилася ще 2012 року.
Крім того, він багато разів з'являвся в різних шоу на каналі СТБ як кулінарний експерт. Пізніше почав вести телепроєкт «Енеїда» на «UA: Перший».
Клопотенко також розробив проєкт зі зміни шкільного харчування Cult Food, працював у проєктах різних ресторанів.
Ба більше, Клопотенко є бренд-шефом і співвласником ресторану української кухні «Сто років тому вперед».
Про доходи шеф-кухаря з відкритих джерел дізнатися не можна, однак в одному зі своїх відео на YouTube він розповідав, як заробити мільйон на варенні. Можна припустити, що його бізнес і професійна діяльність є дуже успішними.
Шота Хаджишвілі

Фото: elevatorist.com
Холостяки України 2020. Шота Хаджишвілі
Вік: 54 роки.
Посада: директор компанії Risoil.
Український бізнесмен грузинського походження Шота Хаджишвілі 1988 року закінчив університет у Челябінську за фахом «Суднобудування та судноремонт».
2001 року бізнесмен став співзасновником і директором компанії Risoil, яку зареєстровано у Швейцарії. Компанія займається виробництвом і логістикою рослинних олій, насипних і генеральних вантажів у портах Чорного моря. Крім того, вона здійснює торгівлю зерновими й олійними культурами.
2017 року Хаджишвілі було нагороджено знаком Fairplay як керівника компанії, яка проявляє «нульову толерантність» до корупційних схем.
На жаль, у вільному доступі немає жодних відомостей про прибуток компанії або зарплату директора Risoil.