Facebook Pixel

П'ять молодих ювелірних брендів України

Мода

The Page підтримує українських виробників. Ми вибрали п'ятірку молодих ювелірних брендів, про які потрібно знати, — ці вироби прикрасять будь-яку колекцію.

Фото: Evie S. / Unsplash

Фото: Evie S. / Unsplash

Lena Yastreb

Ювелір Олена Ястреб створює прикраси зі срібла та золота. Це речі в мінімалістському стилі й із родзинкою. У Ястреб дві марки: основна — Yastreb і демократична — Cote & Jeunot. Найвпізнаваніші вироби — підвіски «Сім'я», які можна носити на ланцюжках і браслетах; великі сережки з колекції I Collection; моносережки, створені для Андре Тана та бренду Chakshyn. Також у портфоліо ювеліра є екостійка колекція RE — усі прикраси тут зроблено зі срібла з елементами з пластикових кришок і використаних поліетиленових пакетів.

Kochut

Це сімейна марка братів Кочутів з Ужгорода. Вони почали захоплюватися ювелірним мистецтвом у школі, але свою справу відкрили під час навчання на факультеті машинобудування. Там Кочути навчилися обробляти метали, а перші прикраси робили з міді, цини та латуні. Головний бестселер марки — каблучка «Пташка», яка потрапила до Київського національного музею історичних коштовностей. До слова, у нього «сімейна» історія: ранньою весною один із братів гуляв із маленьким сином, і вони побачили, як пташка сіла на гілку й заспівала; дитина розсміялася і зраділа — так з'явилася ця каблучка.

Zhernov Artifactory

У Сергія Жернова найбільш незвичайні прикраси: каблучки із жабами й бабками, сережки-обличчя й сережки-лапки, підвіски-скелети. Його батько та дід писали й реставрували ікони — так у сімейній майстерні він навчився вибирати матеріали. Працює він переважно з міддю й камінням, додає дерево, археологічні знахідки й цікаві предмети з блошиних ринків. Одна з останніх робіт — браслет, зроблений у колаборації з харківським художником Гамлетом Зіньківським.

Logvin

Це сімейна марка подружжя Вадима та Світлани Логвиненків. Головний ювелір — тато, зараз йому допомагає семирічний син Мирон. Прикраси Logvin — це сучасна інтерпретація стародавніх предметів ювелірного мистецтва. Основа дизайну — чисті форми й лінії. Головний метал — срібло. Бестселери — чокер із цитатою Кандинського «Усе починається з точки» й сережки з буквами by Myron від молодшого ювеліра.

Chego

Марку створили закохані — фотограф Андрій Черевко та модель Ксенія Головня. Назву Chego складено з їхніх прізвищ. Під час весняного карантину з'явилося багато вільного часу, який вони витратили на нову справу. Андрій із Ксенією розробляють дизайн, а прикраси виготовляє ювелір Сергій Лисютін із Дружківки. 2014 року його сім'ю вигнали з рідного міста через проукраїнську позицію. А ще в Сергія 17 прийомних дітей, і один із вихованців товаришує з Андрієм і Ксенією — так вони познайомилися й почали співпрацювати. Творці говорять, що в основі марки — історія любові один до одного, до дітей, до країни й до ювелірного мистецтва. Головні бестселери — каблучки з відбитками пальців, які можна кастомізувати, і каблучки Wave.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі