Facebook Pixel

Українському роду. 5 наших марок, які підкорили світ

Мода

Бренди, створені в Україні, стають все більш значущими на глобальних ринках. Зараз у деяких з них сотні позицій в стоклистах. The Page обрало найцікавіші.

У всіх цих марок – сайти англійською мовою та відмінно наповнені інформацією. Відчувається, що, в першу чергу, вони спрямовані на англомовних покупців. Часто інформація про те, що бренд родом з України, не вказана. Але часто така родзинка найбільше цікавить баєрів головних магазинів. Адже унікальні компанії з найцікавіших регіонів завжди на вагу золота. Так українці підкорюють світові ринки і стають вагомими гравцями глобального ритейлу.

  • Ienki Ienki


Фото: Ienki Ienki

Фото: Ienki Ienki

Пуховики Ienki Ienki, придумані в Києві, буквально підірвали весь світ моди кілька років тому, задавши тон на oversize-моделі, референси на які в зимовий сезон бачимо всюди: від люкса до мас-маркету. Їх яскраві і дуже функціональні речі представлені в легендарних магазинах по всьому світу: в респектабельному Harrods і барвистому Koibird в Лондоні, стильному United Arrows в Токіо, культовому 10 Corso Como в Сеулі.

  • Ruslan Baginsky


Фото: Ruslan Baginsky

Фото: Ruslan Baginsky

Капелюхи львів'янина Руслана Багінського стали хітом в Інстраграмі. Їх можна впізнати за вишитими червоною ниткою ініціалами дизайнера. Часто на його бестселері – baker boy cap. Дизайнер чудово розуміє як працює ринок сьогодні: він влаштовує презентації в Парижі і дружить з важливими інфлюенсерами наших днів. Продається на головних онлайн майданчиках рітейлу: Net-a-Porter, MatchesFashion.com, LuisaViaRoma тощо.

  • Kseniaschnaider


Фото: Kseniaschnaider

Фото: Kseniaschnaider

Ксенія і Антон Шнайдеры зайняли нішу Sustainable fashion (екологічного підходу до моди) вже давно — задовго до того, як це стало популярним. Вони переробляють старі речі, даючи їм другу путівку в життя – апсайклінг-підхід зараз на вершині популярності у міленіалів (про те, щоб залучити цю категорію покупців мріють всі імениті марки). Їхні вже легендарні асиметричні джинси Kseniaschnaider продаються в головних універмагах світу: Neiman Marcus і bloomingdale's в США, Selfridges у Великобританії.

  • Sleeper


Фото: Sleeper

Фото: Sleeper

Ще один український бренд, який став флагманом цілого напряму – піжами на вихід – Sleeper. Йому співає оди французький Vogue, а в стоклисті аж 5 магазинів із Копенгагена. Це крім інших по всьому світу, серед яких і сайт Goop, дітище актриси Гвінет Пелтроу – рупора wellness-руху нашого часу. Їхні піжами купують на подарунки як для себе, так і для близьких людей.

  • Litkovskaya


Фото: Litkovskaya

Фото: Litkovskaya

Інтелектуальна мода Лілії Літковської полюбилася багатьом баєрам у світі: від Кувейту до Болгарії, від Грузії до Австрії. Географія дійсно дуже різноманітна, але переважно це концепт-стори, в яких селекція брендів особливо ретельна. Тонка душевна натура дизайнерки відгукується у складносурядних нарядах її колекцій, і це подобається шанувальникам прекрасного у всьому світі.

Best Fashion Awards 2019. Які дизайнери стали найкращими Мода

Best Fashion Awards 2019. Які дизайнери стали найкращими

Переможці Best Fashion Awards 2020 Мода

Переможці Best Fashion Awards 2020

Мода й танці: проєкт «Фантастичні українці» анонсував другий сезон фільмів про українське мистецтво Стиль життя

Мода й танці: проєкт «Фантастичні українці» анонсував другий сезон фільмів про українське мистецтво