Facebook Pixel

Єгипет скасував візовий збір з туристів

Уряд Єгипту вирішил, всі туристи, які прибувають в губернаторства Південний Синай, Червоне море, Луксор і Асуан, будуть звільнені від сплати візового збору з 1 листопада 2020 року по 30 квітня 2021 року. Про це повідомило посольство України в Єгипті.

Це означає, що за візи можна буде не платити при прильоті в аеропорти курортних міст Хургада, Шарм ель-Шейх, Марса-Алам і Таба.

Потрібно враховувати, що залишається в силі вимога мати при собі негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Єгипет.

Такий тест можна здати в єгипетському аеропорту після прильоту. Але посольство нагадує про важливі нюанси:

  • тест в аеропорту коштує $30;
  • якщо тест виявиться позитивним, турист повинен бути поміщений на карантин в окремий корпус готелю. Він не зможе користуватися інфраструктурою готелю: пляжем, басейнами, ресторанами, барами;
  • ізоляція, по практиці, триває до того моменту, поки повторний тест не покаже негативний результат. Зазвичай повторний тест проводиться через 7 днів після першого або за 72 години до запланованого вильоту, причому оплачується він за рахунок туристів (орієнтовна вартість повторного тесту і приїзду в готель медичної бригади становить $130);
  • згідно з нормами ICAO, ковід-позитивні пасажири не можуть бути допущені до посадки в літак до моменту отримання ними негативного результату ПЛР-тесту.

Посольство також нагадує, що відсутність симптомів захворювання не дає гарантій, що зроблений по прибуттю в Єгипет ПЛР-тест виявиться негативним.

Додатково. The Page розповідало про те, як виглядає туристичний відпочинок в Хорватії в нинішніх умовах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉