Facebook Pixel

ЄС встановить жорсткий персональний контроль на кордонах Шенгену

Еммануель Макрон закликав європейські країни до «швидкої та скоординованої відповіді» на тероризм, підтвердивши своє бажання «реформувати Шенгенську зону».

На думку президента Франції, ця відповідь має, зокрема, стосуватися «розвитку загальних баз даних, обміну інформацією або посилення кримінальної політики». Сюди також входить «повне і неухильне здійснення всього арсеналу заходів», доступних Європі, передає BFM TV.

«Будь-яке порушення безпеки на зовнішньому кордоні або в одній з держав-членів є ризик для безпеки інших країн», — затвердив Макрон.

Першочерговими кроками повинні стати завершення впровадження системи реєстрації імен пасажирів (PNR).

«Важливо, щоб ця система була повністю реалізована з базами даних, швидко пов'язаними одна з одною, тому що будь-яке порушення безпеки на зовнішньому кордоні або всередині держав-членів є загрозою безпеки для всіх держав-членів», — пояснив Еммануель Макрон.

Канцлер ФРН Ангела Меркель також заявила, що Європі терміново необхідно реформувати Шенгенську зону з відкритими кордонами в світлі недавніх терористичних атак.

«Я хочу згадати про систему в'їзду-виїзду в Шенгенську зону, яка повинна бути готова в 2022 році», — сказала вона після зустрічі з іншими європейськими лідерами.

Раніше повідомлялося, що ЄС має намір у терміновому порядку реформувати регламент перетину кордонів Шенгенської зони після серії терористичних атак у Франції та Австрії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉