Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

АТБ закрила всі магазини в Донецькій області

В компанії заявили, що робота АТБ під час війни у Донецькій області — тимчасово призупиненя. Фото: АТБ

В компанії заявили, що робота АТБ під час війни у Донецькій області — тимчасово призупиненя. Фото: АТБ

У Донецькій області закрилися останні чотири магазини АТБ. Компанія тимчасово зупинила діяльність своїх магазинів через стрімке загострення воєнних дій на Донбасі.

Як повідомили The Page в пресслужбі компанії «АТБ-маркет», це рішення зумовлено високими ризиками небезпеки для життя та здоров’я відвідувачів і співробітників магазинів, труднощами з безперебійним постачанням харчових продуктів і товарів першої необхідності, а також введенням в області особливого режиму руху транспорту на час дії воєнного стану.

Раніше в березні компанія вже закривала 100 магазинів АТБ на окупованих територіях.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До початку повномасштабної військової агресії в Донецькій області працювали 57 магазинів мережі АТБ. За час воєнних дій компанія була змушена закрити 53 магазини, з них 28 було пошкоджено під час ракетних і артилерійських обстрілів.

Quote«За період окупації регіону агресор захопив і привласнив 24 магазини АТБ. На їхній базі відкрито російські аналоги мереж «Міра», «Ситий маркет», «ТМ Маркет» тощо. Останнім часом у Донецькій області працювали 4 магазини АТБ: у Покровську, Селидовому, Добропіллі та Новогродівці», — розповіли в пресслужбі.

Попри складнощі ведення бізнесу у воєнний час корпорація «АТБ» стрімко відновлює діяльність на звільнених від окупантів територіях України та продовжує свій розвиток у мирних регіонах країни. З травня місяця відновлено роботу понад 150 магазинів у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Загалом натепер по всій Україні працюють понад 1 140 магазинів компанії.

У компанії також додали, що протягом І півріччя 2022 року підприємства групи компаній АТБ сплатили податки та збори (включно з митними платежами та ЄСВ) на майже 10 млрд грн (9,79 млрд грн).

Від початку повномасштабної військової агресії рф корпорація надала українцям гуманітарну допомогу на понад 200 млн грн. Корпорація АТБ також узяла участь у національному проєкті збору гуманітарної допомоги для потреб підрозділів ЗСУ та ТрО в магазинах власної торговельної мережі, де було зібрано та передано армії понад 200 тонн необхідних товарів і харчових продуктів.

Коментарі

Всі новини