Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мережа АТБ повідомила про нові відкриття та розвиток логістичної інфраструктури

Мережа АТБ поступово відновлює роботу

Мережа АТБ поступово відновлює роботу

Корпорація АТБ повідомила, що «стрімко відновлює діяльність на звільнених від окупантів територіях і продовжує свій розвиток у мирних регіонах країни».

На сьогодні:

  • відновлено роботу майже 100 магазинів у Київській, Чернігівській, Сумській і Харківській областях. Загалом приблизно 1000 магазинів компанії працюють по всій Україні;
  • відкрито два нові майданчики, які забезпечують складську та транспортну логістику для західного, північного та центрального регіонів країни. На сьогодні складські та логістичні потреби компанії по всій Україні забезпечують вісім розподільних центрів;
  • відкрито два нові магазини у Львівській області в містах Буськ і Золочів;
  • створено приблизно тисячу нових робочих місць і ще майже 4 тисячц – відновлено. На сьогодні на підприємствах корпорації працюють 60 тисяч українців.

У найближчих планах компанії:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • поновлення роботи не менш як 50 магазинів у Київській і Чернігівській областях, місті Києві;
  • запуск нового розподільного центру в Київському регіоні загальною площею 14 тис. кв. м;
  • відкриття семи нових торгових об'єктів у західному регіоні країни, насамперед у Львові та Ужгороді.

Нещодавно також повідомлялося про те, що АТБ розпочала власні прямі імпортні постачання харчових продуктів і товарів першої необхідності до магазинів. Власний імпорт компанії не має стосунку до гуманітарних постачань відповідних організацій і волонтерських рухів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Прямі імпортні постачання до магазинів мережі «АТБ», насамперед у Київському, Одеському, Миколаївському, Харківському регіонах, здійснюються з Польщі, країн Балтії та Туреччини.

Довідка. Перед війною в мережі «АТБ» було майже 1240 магазинів у 322 населених пунктах 24 областей України. Штат корпорації становив 70 тис. осіб.

Коментарі

Всі новини