Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держбюджет-2022: може статися так, що з осені лікарям не зможуть платити зарплату — Зінкевич

До проєкту бюджету-2022 закладено занадто мало коштів на медицину. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

До проєкту бюджету-2022 закладено занадто мало коштів на медицину. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

До проєкту Бюджету-2022 закладено занадто мало коштів на медицину. Через дефіцит бюджету може так статися, що з осені не буде чим платити зарплати лікарям. Про це заявила народна депутатка від партії «Європейська солідарність» Яна Зінкевич в інтерв'ю The Page.

Quote«Щиро кажучи, як представник комітету охорони здоров'я, я не голосуватиму (за проєкт бюджету на 2022 рік – The Page). Вже зараз у нас є величезний дефіцит бюджету навіть на 2021 рік. Нам бракує близько 3,5 мільярда на те, щоб забезпечити ковідні пакети до кінця року. Я вже мовчу про наступний рік. Минулого року ми зробили начебто розумно: у березні виділили, здається, 65 мільярдів на боротьбу з коронавірусом. Але влада успішно розтринькала понад 30 мільярдів на дороги, ніби це нам чимось допоможе», — заявила Зінкевич.

Депутатка очікує, що дефіцит бюджету не позначиться на гарантованих пакетах НСЗУ (пакет «Інфаркт», пакет «Інсульт» і пакет «Екстрена допомога»).

Зінкевич підкреслила, що якщо поправки комітету охорони здоров’я не будуть враховані, то вона не голосуватиме за проєкт бюджету.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Міністр фінансів Сергій Марченко назвав Держбюджет-2022 «бюджетом інвестицій у майбутнє». За його словами, документ був ретельно доопрацьований, проведено численні обговорення кошторису країни із залученням експертів, профільних асоціацій, міжнародних партнерів. За словами Марченка, бюджет є реальним і збалансованим.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини