Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У помилкових списках РНБО були добровольці, що воювали на Донбасі. Декількох із них встигли депортувати в Росію

У списках РНБО були добровольці, що воювали на Донбасі. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

У списках РНБО були добровольці, що воювали на Донбасі. Фото: Ковальчук Віктор/УНІАН

Із 600 осіб, внесених до санкційних списків Ради національної безпеки та оборони (РНБО) як «злодії в законі», майже сто виявилися бійцями Збройних сил України та добровольцями. Про це в інтерв'ю The Page заявила народна депутатка від партії «Європейська солідарність» Яна Зінкевич.

Зінкевич повідомила, що військові, внесені до санкційних списків, є громадянами інших країн. З-поміж них грузини, чеченці, білоруси та росіяни. Після зарахування до санкційного переліку їм загрожує депортація.

Quote«Двох чеченців навіть встигли депортувати. Потрібно розуміти, що вони не просто потраплять до в’язниці — їх катуватимуть, і більше їх ніхто не знайде», — підкреслила нардепка.

Зінкевич нагадала: щойно оголосили санкційні списки, народні депутати виступили у Верховній Раді, звернулися до РНБО, писали запити. Але там відповідали, що всіх людей перевірили й у списках лише криміналітет.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«А одразу після звільнення Авакова раптом з'ясувалося, що 106 людей випадково опинилися в цьому списку, і їх виключили з нього. Інша частина зникла із цього списку після хабарів МВС», — додала вона.

Зінкевич зазначила, що наразі, наскільки їй відомо, із санкційних списків виключили ще не всіх військових.

Контекст. У травні РНБО вирішила ввести персональні санкції проти низки «злодіїв у законі» та іноземців, які є кримінальними авторитетами.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини