Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ліз Трасс обіцяє торі перемогу, а бізнес вимагає від неї негайних дій

Від Трасс вимагають негайних дій через кризу у Великій Британії. Фото: Getty Images

Від Трасс вимагають негайних дій через кризу у Великій Британії. Фото: Getty Images

Новообрана премʼєрка Великої Британії Ліз Трасс пообіцяла керувати країною як консерваторка та подякувала Борису Джонсону за його роботу.

Нова лідерка уряду пообіцяла представити сміливий план зниження податків і забезпечити перемогу торі на виборах 2024 року, повідомляє FT.

Подяка другу Борису Джонсону

Quote«Я брала участь у кампанії як консерватор і керуватиму як консерватор», — підкреслила Трасс.

Нова премʼєрка Великої Британії додала, що вона планує розв'язати ключові проблеми, зокрема, зі зростанням цін на енергоносії та кризою в системі охорони здоров’я.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Трасс також подякувала за роботу та політичну позицію своєму попереднику Борису Джонсону.

Quote«Я хочу подякувати нашому лідеру, що йде, моєму другу Борису Джонсону. Борисе, ви зробили Brexit; ви розтрощили Джеремі Корбіна (колишній лідер опозиції, соціаліст, що критикує НАТО за експансію на Схід і закликає припинити озброєння України — The Page); ви розгорнули вакцинацію та протистояли Володимиру Путіну».

Нагадаємо: Трасс дотримується жорсткої лінії політики Бориса Джонсона щодо росії та війни в Україні, через що її вже критикували в США за недипломатичність.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, вона нещодавно заявила, що не знає, друг Емманюель Макрон для Великої Британії чи ні, і пообіцяла судити про нього за його вчинками.

Тиск на Трасс: бізнес і місцева влада вимагають дій

Хоча Трасс ще навіть не заступила на посаду, на неї у Великій Британії вже почався тиск із боку бізнесу, місцевої влади та лейбористів.

Зокрема, Трейсі Брабін, голова Західного Йоркширу від лейбористів, нагадала Трасс, що та обіцяла побудувати високошвидкісну залізничну лінію Northern Powerhouse Rail, що має з’єднати Манчестер із Лідсом.

Тим часом керівники бізнесу закликають Трасс окреслити пакет енергетичної підтримки Великої Британії. Вони привітали політикиню з обранням, але вимагають якнайшвидше розкрити плани допомогти підприємствам і компаніям через енергокризу.

Зі свого боку лідер Лейбористської партії Кейр Стармер відреагував на обрання Трасс перерахуванням антирекордів за час правління консерваторів.

Quote«Після 12 років правління торі все, що ми можемо продемонструвати, це низькі зарплати, високі ціни та криза вартості життя», — підкреслив він.

Quote«Ліз Трасс пропонує більше тих самих старих невдалих ідей торі, які втягли нас у цю халепу», — заявила також заступниця лідера Лейбористської партії Анжела Рейнер, закликавши Трасс стати на бік простого народу.

Коментарі

Всі новини