Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Евакуюйтеся: Верещук звернулася до жителів прилеглих до ЗАЕС міст

Жителів прилеглих до ЗАЕС населених пунктів закликали евакуюватися. Фото: ukrinform.com

Жителів прилеглих до ЗАЕС населених пунктів закликали евакуюватися. Фото: ukrinform.com

Жителям населених пунктів, розташованих поблизу Запорізької атомної електростанції, варто евакуюватися. Про це заявила віцепрем'єр-міністр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Водночас вона наголосила, що, оскільки рф не надає гуманітарних коридорів, виїхати люди можуть лише самотужки.

Quote«Росіяни й далі шантажують українців і весь світ. Учора Радбез ООН укотре засідав щодо ситуації на ЗАЕС. Маски зірвано. Російська держава безпосередньо займається ядерним тероризмом. Це перший прецедент в історії людства.
QuoteРосіяни тримають у заручниках не лише персонал станції. У заручниках і мешканці тимчасово окупованих територій, прилеглих до ЗАЕС. Десятки тисяч людей», — зазначила Верещук.

Вона також додала, що Мінреінтеграції звернулося до російської сторони із запитом щодо організації гуманітарного коридору для евакуації цивільного населення з окупованих територій, прилеглих до ЗАЕС, однак відповідь так і не надійшла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Звертаюся до мешканців тимчасово непідконтрольних уряду України районів, прилеглих до ЗАЕС: евакуюйтеся! Знайдіть спосіб перебратися на підконтрольну територію. Ми на вас чекаємо та допоможемо», — наголосила Верещук.

Коментарі

Всі новини