Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Платформа United24 вже зібрала понад 5 млрд грн – Зеленський

Платформа United24 вже зібрала понад 5 млрд грн. Фото: портал United24

Платформа United24 вже зібрала понад 5 млрд грн. Фото: портал United24

Фандрейзингова онлайн-платформа United24 за час своєї роботи вже допомогла зібрати понад 5 млрд грн.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на відкритті Другого міжнародного саміту перших леді та джентльменів у Києві, пише «Укрінформ».

Quote«Ми запустили і принципово нову державну благодійну платформу — United24, яка дозволяє об’єднати потенціали різних, абсолютно різних суспільств, громадську активність на різних континентах світу, зусилля бізнесу і сфери культури, щоб реалізувати конкретні проєкти для захисту і відновлення нашої держави, які зараз нам дуже потрібні», — заявив Зеленський.

Президент України також обговорив під час онлайн-дзвінка з учасниками гурту Imagine Dragons (володарями премії Grammy) їхню майбутню співпрацю з платформою United24. Гурт буде просувати «Медична допомога».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Imagine Dragons приєдналися до легенди футболу Андрія Шевченка, видатної тенісистки Еліни Світоліної та американського актора Лієва Шрайбера, які вже допомагають платформі United24 збирати кошти для України.

Як повідомлялося, через глобальну платформу United24, яку запустили 5 травня, пожертвувати можуть як звичайні громадяни, так і благодійні, волонтерські фонди, міжнародні компанії, лідери думок у всьому світі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За перший тиждень роботи Єдиний державний вебпортал United24 для збору пожертв на підтримку та відновлення України отримав на рахунки НБУ 25 млн 804 тис. 580 доларів.

Держателем порталу United24 і виняткових майнових прав інтелектуальної власності є Мінцифри, технічним адміністратором — державне підприємство «Дія».
Коментарі

Всі новини