Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Додаткові можливості: електронний підпис у «Дії» підтвердив відповідність євростандартам

Електронний підпис у «Дії» підтвердив відповідність євростандарту. Фото: Facebook-сторінка Михайла Федорова

Електронний підпис у «Дії» підтвердив відповідність євростандарту. Фото: Facebook-сторінка Михайла Федорова

Український електронний підпис у застосунку «Дія», згідно із результатами міжнародного тестування, повністю підтвердив свою відповідність європейським стандартам.

Про це свідчать результати тестування, повідомляє пресслужба сервісу «Дія» в Telegram.

Згідно із повідомленням, з травня до липня 2022 року проходило тестування на міжнародному eSignature Validation Plugtests 2022, у якому брали участь 108 країн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«За його результатами підтверджено повну відповідність українського електронного підпису європейським стандартам: технічно ми готові до взаємного визнання електронних довірчих послуг з ЄС», — йдеться у повідомленні.

У «Дії» також зазначають, що це створює можливості для українців отримувати онлайн-послуги за кордоном, підписувати контракти в електронній формі з іноземними компаніями тощо.

Міністр цифрової трансфомації Михайло Федоров додав, що тестування проводив технічний комітет Європейського інституту телекомунікаційних стандартів ETSI.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Стандарти ETSI застосовуються в країнах Європейського Союзу в сфері електронних довірчих послуг.

Quote«Взаємне визнання електронних підписів – важлива частина плану цифрової євроінтеграції. Наші цифрові підписи мають приймати в будь-якій країні Євросоюзу», — підкреслив Федоров.

Як повідомлялося, у липні 2022 року Міноборони заявило, що має намір цифровізувати воєнний облік. Речник Міноборони Олександр Мотузяник озвучив плани відомства щодо цифровізації окремих етапів та елементів постановки особи на військових облік. Він допустив, що для цього може буде використана «Дія» та додав, що попередній підготовчі роботи вже ведуться.

Коментарі

Всі новини