Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Уряд запустив портал United24 для донейтів з усього світу на підтримку України: хто і як може пожертвувати

Пожертви з усього світу на підтримку України збиратимуть через єдиний глобальний портал. Фото: United24

Пожертви з усього світу на підтримку України збиратимуть через єдиний глобальний портал. Фото: United24

Кабінет міністрів затвердив положення про Єдиний державний вебпортал United24 для збору пожертв на підтримку і відновлененя України. Створення платформи доручено Міністерству цифрової трансформації.

Анонсував ініціативу і президент України Володимир Зеленський.

Quote«Перша її складова – онлайн-платформа для збору коштів на підтримку України. Невдовзі до неї долучаться інші проекти й програми. Зробити донейт можна в один клік із будь-якої країни світу», — наголосив глава держави.

Згідно з документом, основними завданнями порталу United24 є:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • збір пожертв на офіційні рахунки для пожертв на підтримку України United24 та отримання інформації про використання коштів з таких рахунків;
  • отримання пожертв від міжнародних благодійних (у тому числі волонтерських) організацій;
  • забезпечення користувачів Порталу United24 інформацією про використання коштів органами державної влади, для задоволення потреб яких відкрито офіційні рахунки для пожертв на підтримку України United24.

Держателем порталу United24 та виключних майнових прав інтелектуальної власності на його програмне забезпечення визначено Мінцифри. Технічним адміністратором стало державне підприємство «Дія», що належить до сфери управління Мінцифри.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Як зазначив на вчорашньому засіданні уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль, держава формує візію для нової України. План відновлення матиме два виміри: регіональний та параметричний.

Quote«Регіональний — це коли країни-партнери, міста-побратими або корпорації допомагають у відновленні конкретного українського міста чи регіону. Наприклад, Данія погодилася допомагати із відновленням Миколаєва. Італійське Бергамо — із відновленням Бучі», — додав прем'єр.

Параметричний підхід, за словами Шмигаля, це програма Нацради з відновлення, яка напрацьовує параметри відбудови та трансформації кожного сектору економіки.

Quote«Створення платформи необхідне також, аби продемонструвати максимальну прозорість і відкритість щодо використання зібраних коштів: куди та кому вони спрямовуються», — резюмував прем'єр.

За словами Шмигаля, через глобальну платформу United24 пожертвувати зможуть як прості громадяни, так і благодійні фонди, міжнародні компанії, лідери думок в усьому світі.

Коментарі

Всі новини