Facebook Pixel

Зеленський про вибір нового голови НБУ: «Вивчаємо і через правоохоронні органи»

Зеленський отримав від банківського сектора списки кандидатів на пост глави НБУ. Фото: скріншот

Зеленський отримав від банківського сектора списки кандидатів на пост глави НБУ. Фото: скріншот

Представники банківського сектора запропонували президенту Зеленському кандидатури на пост голови Національного банку, і вони зараз вивчаються. Про це він сказав на брифінгу в місті Южне Одеської області, повідомив «Інтерфакс-Україна»..

«Я провів три великі дискусійні зустрічі. В рамках професійного діалогу я зустрівся з усіма головами державних банків України, щоб отримати від них і кандидатури, і їх особисте враження від всієї цієї ситуації. Всі вони досить спокійно сприймають звільнення голови Національного банку, все не бачать будь-яких ризиків», – сказав президент.

Зеленський зазначив, що зустрівся з усіма діючими заступниками голови НБУ і отримав від них рекомендації, зустрівся з представниками комерційних банків.

Telegram Logo

«Всі три списки, які мені запропонували ці три «столи» банківського сектору, ми вивчаємо. Вивчаємо і через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, який у них статок. Про їх професійний рівень я вже отримав інформацію від банкірів. У нас є час, будуть зустрічі з лідерами зі списку. Я не бачу ніяких проблем», – запевнив президент.

Контекст. Рада 3 червня звільнила голову НБУ Якова Смолія.

Смолій написав заяву про звільнення і 1 липня. Причиною цього назвав політичний тиск.

Ця новина викликала неоднозначну реакцію у бізнесу і політичних діячів в Україні.

Виконує обов'язки голови Національного банку до призначення нового керівника нинішній перший заступник Катерина Рожкова.

Коментарі

Всі новини