IT

В «Укртелекомі» глобальна аварія: інтернет не працює по всій Україні

У роботі «Укртелекому» стався збій. Фото: pixabay

У роботі «Укртелекому» стався збій. Фото: pixabay

У найбільшого оператора фіксованого зв'язку «Укртелекому» стався технічний збій обладнання в мережі по всіх регіонах країни. Йдеться, зокрема, про збої в авторизації.

Як повідомили в пресслужбі «Укртелекому», фахівці оператора займалися усуненням наслідків збою ще вночі й відновили роботу сервісу для деяких абонентів.

«Ми робимо все можливе для того, щоб якнайшвидше відновити надання послуги для всіх абонентів. Проте збій має індивідуальний характер для кожної області країни, що ускладнює його швидке усунення», — додали в «Укртелекомі».

Telegram Logo

Директор оператора з корпоративних комунікацій Михайло Шуранов на своїй сторінці у Facebook зазначив, що проблеми з доступом є у більшості користувачів інтернету.

Quote«Однак фіксована телефонія та мобільний зв'язок працюють нормально», — зазначив він.

Контекст. 21 травня по всій країні з'явилися повідомлення від користувачів про проблеми в роботі домашнього інтернету від оператора мобільного зв'язку «Київстар». Причиною цього стала аварія.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Зеленський пообіцяв МВФ до кінця тижня представити кандидатуру голови Нацбанку

Президент Володимир Зеленський під час розмови з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою запевнив, що до кінця тижня запропонує парламенту кандидатуру голови НБУ.

Spotify в Україні: ціни та функції

Шведський стрімінговий Spotify з 15 липня починає роботу в Україні. Застосунок буле локалізовано для українських користувачів.

Samsung представила своє бачення мобільного зв'язку 6G

Технологія 6G почне комерціалізуватися до 2028 року, а її масове використання почнеться до 2030 року. Такий прогноз зробила компанія Samsung у своєму дослідженні.