У «Київстарі» глобальна інтернет-аварія. Оператор пообіцяв відремонтувати до вечора

По всій країні з'явилися повідомлення від користувачів щодо проблем у роботі домашнього інтернету від мобільного оператора «Київстар». Причиною цього стала аварія, проте в компанії пообіцяли розв'язати цю проблему орієнтовно до 18:00. Крім того, користувачі зможуть отримати компенсацію.

У компанії запевнили, що спеціалісти роблять усе можливе для відновлення роботи сервісів — про це йдеться в повідомленні «Київстару».

Через відключення інтернету у багатьох користувачів телефонні лінії оператора не відповідають, тому відповіді на запитання можна отримати в коментарях до посту в Facebook. Саме там представники компанії повідомили, що відновлення роботи відбудеться орієнтовно до 18:00 21 травня.

Контекст. Національна комісія з регулювання у сфері зв'язку та інформатизації з 1 січня 2021 року вирішила знизити на третину ставки інтерконекту, тобто розмір плати операторів один одному за міжмережеві дзвінки. Ставки зменшено з 0,12 до 0,08 грн/хв.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Нацбанк за травень купив на міжбанку валюти на $661 млн і поповнив резерви

Національний банк у травні придбав на міжбанківському валютному ринку $660,6 млн. У квітні він купив в резерви $723,3, а продав – $445 млн.

США звинуватили Росію у постачанні контрафактної валюти для повстанців у Лівії

Держдепартамент США привітав вилучення урядом Мальти лівійської валюти на суму $1,1 млрд, надрукованій російським підприємством «Гознак» на замовлення «нелегітимною паралельної організації». Мальта оголосила про конфіскацію 26 травня.

США призупинили всі відносини з Всесвітньою організацією охорони здоров'я

США тимчасово припиняють відносини з Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) у зв'язку з її відмовою від проведення реформ, на яких наполягав Вашингтон. Про це сказав президент Дональд Трамп 29 травня на прес-конференції.