Регулятор знизив плату операторів за передачу дзвінка між мережами – тарифні плани повинні змінитися

Ставки інтерконекту зменшено з 0,12 до 0,08 грн/хв. Фото: NAG

Ставки інтерконекту зменшено з 0,12 до 0,08 грн/хв. Фото: NAG

Національна комісія з регулювання в сфері зв'язку і інформатизації (НКРЗІ) вирішила з 1 січня 2021 року знизити на третину ставки інтерконекту, тобто розмір плати операторів один одному за міжмережеві дзвінки. Ставки зменшено з 0,12 до 0,08 грн/хв.

Це дозволить знизити ціни на дзвінки між мобільними операторами.

Таке рішення було прийнято у зв'язку з збільшенням частки міжоператорського трафіку в загальному обсязі з 5,9% у 2017 році, до 15,4% у 2019 році.

Регулятор вважає, що зниження ставок дозволить операторам:

  • зменшити свої витрати при взаєморозрахунках;
  • збільшити об'єм міжмережевого трафіку;
  • запропонувати споживачам більш привабливі тарифні плани, що включають дзвінки абонентам інших операторів.

Споживачі отримають:

  • можливість користуватися збільшеними обсягами пакетних хвилин на всі види послуг за ту ж вартість;
  • зменшення вартості міжмережевих дзвінків;
  • відсутність необхідності мати кілька SIM-карт різних операторів і звертати увагу на мережу якого оператора необхідно дзвонити.

Контекст. Тривалий карантин позначиться на дохід операторів – гендиректор «Vodafone Україна» розповіла про вплив коронавірусу.

Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу компанії «Київстар», розповів, які нові технології розвивають мобільні оператори.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чи варто відкривати бізнес у житлових будинках

Комерційні приміщення у складі ЖК стають новою дохідною стратегією українців. Відкрити свою справу там, де є цільова аудиторія, що зростає, підготовлено всі комунікації та продумано технічні характеристики приміщень, стає практичним вибором все більшої частини українців. The Page розпитало забудовників, як вони готують приміщення під бізнес у ЖК, а також дізналося про умови інвестування в комерційні об'єкти та терміни їхньої окупності.

Переділ в Кабміні: Мінекоенерго розділять, а Мінагро повернуть

Міністерство енергетики та захисту довкілля буде розділено на два профільних міністерства. Крім того, існує вірогідність, що з Мінекономрозвитку буде виділено окремо установу, яка б займалася питаннями аграрної галузі.

У Києві та Харкові відкрили метро: що потрібно знати

На фоні послаблення карантинних заходів, які пов'язані з коронавірусною хваоробою COVID-19, Київський та Харківський метрополітени відновили роботу 25 травня. Рішення щодо відкриття метро у Дніпрі буде прийнято на засіданні Дніпропетровської облради 25 травня.