Facebook Pixel

Засновник української криптовалютної біржі Kuna заявив про стеження і можливі провокації

Засновник біржі Kuna заявив про стеження. Скриншот/facebook

Засновник біржі Kuna заявив про стеження. Скриншот/facebook

Засновник української криптовалютної біржі Kuna Михайло Чобанян заявив про організоване за ним систематичне стеження невідомих структур.

«За останні два тижні люди з нашої служби безпеки спостерігали, як деякі структури... не одна особа, не одна машина стежили за моїми пересуваннями, коли я приїжджав і їхав до офісу, з ким зустрічався», — уточнив Чобанян.

За словами підприємця, у такий спосіб готується якась провокація проти інноваційних ідей, криптовалютної спільноти.

Telegram Logo

«Коли цей момент настане, я хотів би, щоб ми розуміли, що це атака не проти мене, а проти крипти в Україні та Блокчейн асоціації, президентом якої я є», — додав Чобанян.

На його думку, це також потрібно розцінювати як атаку проти всієї криптоспільноти в країні.

Нагадаємо, у листопаді 2015 року співробітники київського МВС у боротьбі з кіберзлочинністю провели обшук у квартирі Михайла Чобаняна. Приводом для цього стала відкрита проти нього минулого року кримінальна справа за звинуваченням у незаконних операціях із биткоїном. Надалі Чобанян виграв суд про неправомірність обшуку та повернув вилучені 39 одиниць техніки.

Згідно з Forbes, у квітні 2021 року біржа Kuna посіла 13 місце з 30 в рейтингу найкращих технологічних стартапів країни за оцінки на рівні $50 – 100 млн.

Коментарі

Всі новини