Кривавий хаос та жорстке перезавантаження: топ-5 цитат Зеленського зі звернення до «Слугу народу»

Президент Володимир Зеленський. Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський. Фото: УНІАН

Президент України Володимир Зеленський надіслав аудіозвернення фракції «Слуга народу» у Верховній Раді, повідомляє LB.ua з посиланням на джерела у фракції.

The Page пропонує топ-5 цитат із президентського звернення.

«Останнє рішення Конституційного суду – прямий і швидкий шлях до кровопролиття».

Зеленський повідомив, що дивна поведінка суддів Конституційного суду в лічені години підштовхнула країну на грань катастрофи.

Telegram Logo

«Треба прийняти жорсткі рішення по Конституційному суду. Обов'язково. Це навіть не прохання. Ніяких прохань, коли знищують цінності. Проживемо і без прохань».

Зеленський додав, що бій іде за імідж і репутацію України, за незворотність змін та неповернення «до вчорашнього дня».

«Спробуємо жорстко перезавантажити всю систему».

За словами президента, якщо він вирішить, що рішення кризи можливо тільки через закон «Про відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні», який він доручив зареєструвати в Раді, – його потрібно буде обов'язково підтримати. Однак, якщо буде інший менш конфліктний шлях – буде інше рішення.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Або країна знову буде втягнута в кривавий хаос, або держава знову як система прозорих правил та домовленостей припинить своє існування».

За його словами, потрібно стати справді потужною політичною силою і сказати «ні» брехні. «Слуга народу» або доведе, що є справжньою партією, яка вміє об'єднуватися, або доведе, що вона така, як всі.

«Невже ви не бачите, що інші партії, які ще вчора повинні були піти в небуття, стоять осторонь і сміються».

За словами Зеленського, трохи більше року тому «вдалося шокувати стару корупційну політику». Але зараз нардепів будуть спокушати і ламати сторонні сили, навіть всередині фракції.

Контекст. У партійних чатах «Слуги народу» немає аудіозвернення Зеленського, повідомив УНН нардеп Олександр Качура.

Конституційний суд визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства за поданням депутатів від ОТЗЖ. Йдеться про статтю про декларування недостовірної інформації та контрольні повноваження НАЗК.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини