Facebook Pixel

Глави МЗС країн ЄС погодили п'ятий пакет санкцій щодо Білорусі

Глави МЗС країн ЄС погодили п'ятий пакет санкцій щодо Білорусі, водночас не виключено, що буде й шостий санкційний пакет.

«Ухвалено політичне рішення щодо п'ятого пакету санкцій, ніхто не висловив сумнівів щодо того, що буде потрібний і шостий пакет», — повідомив за підсумками міністерської зустрічі в Брюсселі міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау.

За його словами, «щодо шостого раунду санкцій поки йде обговорення, питання поки залишається відкритим».

Telegram Logo

Раніше повідомлялося, що на зустрічі в Брюсселі глави МЗС країн ЄС модифікували санкційний режим проти Білорусі, уможлививши введення обмежень у відповідь на міграційну кризу, що розгорнулася на кордоні союзу та Білорусі через прибуття мігрантів із близькосхідних країн.

В опублікованому документі наголошується, що Брюссель відтепер «зможе переслідувати фізичних та юридичних осіб, які організовують або сприяють діяльності режиму Лукашенка», спрямованої, на думку Брюсселя, на створення міграційної кризи біля кордонів ЄС.

У Брюсселі в понеділок проходить зустріч глав зовнішньополітичних відомств країн ЄС, однією з основних її тем стала міграційна криза біля східних кордонів Євросоюзу.

Коментарі

Всі новини