Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЄС збирається пом’якшити санкції проти російських банків – для чого

ЄС хоче пом'якшити санкції проти росії. Фото: Flickr

ЄС хоче пом'якшити санкції проти росії. Фото: Flickr

Європейський Союз запланував внести зміни до санкцій, які було впроваджено проти росії. Йдеться про розблокування коштів низки провідних російських банків задля полегшення процесів торгівлі продовольством і добривами. Про це пише Reuters, яке має у своєму розпорядженні проєкт документа.

Очікується, що відповідні поправки буде ухвалено в середу, 20 липня. Вони передбачатимуть розморожування ресурсів «Совкомбанку», «Новікомбанку», Банку «Откритіє», ВЕБ, «Промсвязьбанку» та «Банку Росія». У документі уточнюється, що гроші розблокують «після того, як буде встановлено, що такі кошти чи економічні ресурси необхідні для закупівлі, імпорту чи транспортування сільськогосподарської та харчової продукції, включно з пшеницею та добривами».

Ба більше, у ЄС також мають намір спростити експорт продовольства з портів країни-агресора, які трейдери припинили обслуговувати після повномасштабного вторгнення путінських військ в Україну 24 лютого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До цього кроку ЄС підштовхнули лідери африканських країн, які наголошували на негативному ефекті санкцій проти рф на вже наявний дефіцит продовольства, спричинений війною в Україні та блокуванням росією українських портів у Чорному морі.

Контекст. Нагадаємо, що за місяці війни Україні вдалося налагодити 30% щомісячних постачань сільськогосподарської продукції від довоєнного показника за відсутності доступу до моря.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини