Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Санкції проти рф незаконні і недієві, а війну в Україні розв’язав «колективний Захід» — Путін

Путін про війну рф в Україні 7 липня 2022 року. Фото: kremlin.ru

Путін про війну рф в Україні 7 липня 2022 року. Фото: kremlin.ru

Російський президент Володимир Путін заявив, що це не росія розв’язала війну в Україні, а «колективний Захід» і більш того, рф ще «нічого всерйоз не починала» на українській землі. Про це він заявив під час зустрічі з лідерами фракцій Держдуми 7 липня 2022 року.

Війна росії в Україні

Quote«Нам кажуть, ми чуємо сьогодні, що ми розпочали війну на Донбасі, в Україні. Ні: її розв'язав цей самий колективний Захід, організувавши та підтримавши в Україні антиконституційний збройний переворот у 2014 році, а потім заохочуючи та виправдовуючи геноцид щодо людей на Донбасі. Цей самий колективний Захід і є прямий призвідник, винуватець того, що сьогодні відбувається», — вказав він.

Путін наголосив, що «колективний Захід» десятки років агресивно та недружньо ставиться до росії.

Quote«Вони мали б зрозуміти, що програли від початку нашої «спеціальної воєнної операції», бо її початок означає і початок кардинального зламу світопорядку по-американськи. Це початок переходу до справді багатополярного світу. Світу, заснованому не на вигаданих егоїстичних правилах, а на міжнародному. право, справжньому суверенітеті. Треба розуміти, що цей процес зупинити вже неможливо», — пояснив він.

Російський президент додав, США та Європа вестимуть війну в Україні «до останнього українця».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Це трагедія для українського народу, але, судячи з усього, цим шляхом все і йде. Всі повинні знати, що ми, за великим рахунком, серйозно поки що нічого не починали. При цьому ми не відмовляємось і від мирних переговорів», — заявив Путін.

Щодо переговорів між рф та Україною він заявив, що чим пізніше сторони почнуть між собою говорити, тим складніше їм буде домовитися. Російський агресор додав, що певен у перемозі росії у війні з Україною.

8 років «бомбили Донбас»

Путін не оминув традиційну для себе та для російської нації загалом теми про нібито бомбардування Україною Донбасу протягом останніх восьми років, тобто з моменту його окупації рф у 2014 році.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Люди там опинилися між небом та землею. У них багатьох не було паспортів – ані українських, ані російських. Вони навіть не могли купити квиток на літак. Не могли надіслати дітей вчитися. Зв'язки з Україною втрачені, а з росією не виникли. Я ще не говорю про обстріли та інше. Це і є ізоляція і геноцид», — сказав Путін

Санкції та російська економіка

Президент вчергове заявив, що санкції були впровадженні незаконно та що вони не мають належного впливу на російську економіку.

Quote«Очевидно, що вони намагалися не просто більше вдарити по російській економіці – їхньою метою було посіяти розбрат, смуту в нашому суспільстві, деморалізувати людей. Але й тут вони прорахувалися: нічого не вийшло і, певен, не вийде», додав Путін.

За його словами, росії вдалося зберегти макроекономічну стабільність, транспортно-логістичні ланцюжки та зайнятість.

Quote «Дії недружніх країн вдалося мінімізувати, санкції створюють труднощі, але не такі, на які розраховував Захід», — утончив він.

Контекст. З 24 лютого проти росії в цілому було впроваджено 11 160 санкцій

Коментарі

Всі новини