Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У ЄС триває полювання на активи російських олігархів: сума заморожених активів зросла до понад 12,5 млрд євро

В країнах ЄС заморозили активів олігархів з рф на 12,5 млрд євро. Фото: Wikipedia

В країнах ЄС заморозили активів олігархів з рф на 12,5 млрд євро. Фото: Wikipedia

Російських олігархів і далі позбавляють майна, нерухомості, транспорту та інших активів у країнах Євросоюзу через кровопролитну війну, яку розв’язав проти України їхній президент Володимир Путін. За підрахунками Єврокомісії, загальна сума заморожених активів нині становить понад 12,5 млрд євро, пише DW.

Офіційний представник ЄК із питань юстиції Крістін Віганд наголосив, що за останні кілька місяців ця сума збільшилася практично вдвічі.

Quote«Сума заморожених активів російських олігархів майже подвоїлася, збільшившись із 6,7 млрд євро у квітні до понад 12,5 млрд євро», — уточнив він.

За словами Віганда, це пов’язано з виявленням у зазначений період на території європейських країн великої кількості об’єктів (витворів мистецтва, будинків, квартир, гвинтокрилів, яхт тощо), які перебувають у власності російських олігархів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: Міністерство економіки України та уряди інших країн шукають механізм передання Україні заарештованих золотовалютних резервів ЦБ рф у розмірі $415 млрд для відшкодування завданих країні збитків.

Коментарі

Всі новини