Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британія ввела санкції проти «служки Путіна» Кирила та низки російських чиновників

Санкції проти рф: під санкції Британії потрапив патріарх Кирило. Фото: t.me/kirillpatriarh

Санкції проти рф: під санкції Британії потрапив патріарх Кирило. Фото: t.me/kirillpatriarh

Влада Великої Британії оголосила про впровадження персональних санкцій проти предстоятеля Російської православної церкви патріарха Московського Кирила (Володимира Гундяєва). До «чорного списку» потрапили також декілька кремлівських чиновників, йдеться в офіційній заяві британського уряду.

Єпископ РПЦ потрапив під санкції завдяки його «значній підтримці» повномасштабного вторгнення рф в Україну. Обмеження передбачають заморожування активів у британській юрисдикції, а також в’їзд на територію країни.

Окрім нього персональні санкції було введено також проти:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • дитячої омбудсменки Марії Львової-Бєлової (за сприяння вивезенню українських дітей до рф і всиновленню їх на території росії);
  • Сергія Савостьянова (депутата Мосміськдуми);
  • Олексія Ісайкіна (очільника вантажного авіаперевізника «Волга — Днєпр»);
  • чотирьох полковників російських Збройних сил (через події в Бучі на Київщині);
  • членів «Комітету порятунку за мир і порядок» (організація співпрацює з російською армією щодо підтримки окупації Херсонщини).
Quote«Сьогодні ми націлені на поплічників і винуватців путінської війни, які принесли Україні невимовні страждання, включно з насильницьким переміщенням і усиновленням дітей. Ми невтомно захищатимемо свободу та демократію й чинитимемо тиск на Путіна, доки Україна не досягне успіху», — наголосила очільниця британського МЗС Ліз Трасс.

Контекст. Нагадаємо: патріарх Кирило мав потрапити до останнього — шостого за рахунком — пакета санкцій ЄС проти росії. Однак завдяки, зокрема, протистоянню Угорщини документ було ухвалено без включення до нього близького друга Путіна.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини