Facebook Pixel

Британія обклала санкціями жінок і родичів путіна

Велика Британія ввела санкції щодо близького оточення президента путіна: Аліни Кабаєвої, яку вважають його коханкою, колишньої дружини та інших родичів.

Як зазначає пресслужба британського уряду, загалом до списку санкцій у п'ятницю додано 12 осіб, з-поміж них родичі путіна або люди, яких британська влада вважає такими, що входять до його «ближнього кола». Це колишня перша леді рф, ексдружина путіна Людмила Очеретна, колишня гімнастка, яку ЗМІ називають таємною коханкою президента, брати та племінники російського диктатора.

Головною фігуранткою в списку вважається Аліна Кабаєва – колишня олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики, яка була також і депутаткою держдуми від «Єдиної Росії».

Кабаєва, хоча й давно живе у Швейцарії, у росії значиться на посаді голови ради директорів «Національної медіа групи» — найбільшої приватної російської медіакомпанії, медіа якої (з-поміж них і «Перший канал»), на думку британської влади, сприяють підриву суверенітету та територіальної цілісності України.

Як уточнив The Insider, у Кабаєвої не просто близькі стосунки з Путіним — вони мають двох малолітніх синів.

Ще одним доказом наближеності Кабаєвої до путіна є її захмарна зарплата, що становить сотні мільйонів рублів на рік. За даними ЗМІ, вона також користується улюбленою елітною яхтою путіна — 140-метровою «Шахерезадою», яку минулого тижня заарештували в Італії. Яхта символічно перебувала в користуванні Кабаєвої: російські ЗМІ ще з початку нульових називають спортсменку Шахерезадою.

Під санкціями також опинилася бабуся Кабаєвої Ганна Зацепіліна, яка, як повідомлялося, отримала розкішну квартиру в Москві від друга путіна, мільярдера Геннадія Тимченка.

У поясненнях до санкційного списку стверджується, що ексдружина путіна Людмила Очеретна навіть після розлучення у 2014 році отримувала вигоду з пільгових ділових відносин із державними структурами і є власницею великих статків і майна. Зокрема, її новий чоловік Артур Очеретний купив віллу у Франції за 6 млн євро.

З-поміж інших також фігурують Ігор Путін – двоюрідний брат президента путіна, який сьогодні обіймає посаду директора Міжнародного морського порту «Печенга», а також Роман Путін – двоюрідний племінник диктатора, власник компанії «Путін Консалтинг».

Михайло Шеломов, двоюрідний племінник путіна, володіє компанією ТОВ «Акцепт», пов'язаною з фірмою ТОВ «Біном», на яку оформлений скандальний палац путіна в Геленджику. Через фірму ТОВ «Акцепт» Шеломов також є акціонером банку «Росія», яким фактично керують помічники путіна. На банк Велика Британія наклала санкції ще 22 лютого 2022 року.

Сумарно Велика Британія запровадила санкції щодо більш як 1000 фізичних і 100 юридичних осіб із РФ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉