Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Наступні три тижні війни будуть ключовими. Великобританія перекидає в Україну важку артилерію

Британія перекидає в Україну важку артилерію. Фото: ponomaroleg.com

Британія перекидає в Україну важку артилерію. Фото: ponomaroleg.com

Союзники повинні діяти швидко, щоб забезпечити Україну важкою артилерією і дозволити їй зрівнятися з Росією.

Цю думку заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес парламентаріям 25 квітня.

«Йде гонка за те, щоб оснастити Україну такими самими засобами далекого радіусу дії, які має Росія. Наступні три тижні будуть ключовими», — заявив Бен Воллес.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він також додав, що «Україні потрібно більше далекобійної артилерії та боєприпасів, як російського, так і натовського калібру. Також протикорабельні ракети для запобігання обстрілу українських портових міст».

Спростування постачання 155-мм гусеничних гаубиць AS90 в Україну

Уоллес також спростував повідомлення ЗМІ про відправку в Україну 155-мм гусеничні гаубиці AS90 британської армії. Але додав, що розглядається можливість відправки в Україну армійських 105-мм легких гармат, що буксируються.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ми насамперед розпочали з пошуку по всьому світу 152-мм радянської (артилерійської зброї – The Page). Паралельно з іншими країнами вивчали або 105-мм, наші основні легкі знаряддя, або 155-мм мобільних версій, крім великих броньованих AS90», — сказав він.

Мобільні версії краще, тому що вони дозволяють швидше залишити поле бою після того, як ви вистрілили зі своєї зброї. Можливість здійснити такий маневр дуже важлива, тому що супротивник може швидко виявити через БПЛА.

Відмова у поставках AS90 може бути пояснена тим, що британці знаходяться на ранній стадії їх заміни в рамках програми, відомої як Mobile Fires Platform. Їх швидше замінять гусеничні машини K9A2 компанії Hanwha, вже закуплені Польщею.

Яке озброєння постачає Британія до України

Уоллес докладно розповів про обсяги британських військових постачань на Україну. До списку включено:

  • 5361 протитанкова ракета NLAW (1000 поставлених тільки минулого тижня);
  • 200 ракет Javelin;
  • броньовані транспортні засоби;
  • прилади нічного бачення та зенітні ракети.

Британці заявили, що вони також придбали до відправки в Україну протикорабельну зброю, боєприпаси проти конструкцій та боєприпаси, що барражують.

Уоллес сказав, що міністерство фінансів погодилося сплатити рахунок із заміни зброї, відправленої на Україну, і вже йде відновлення запасів зброї для британських збройних сил.

Канада, Франція та США нещодавно домовилися озброїти Україну гаубичними артилерійськими системами, що буксируються або встановлюються на вантажівках.

Міністерство оборони України заявило у понеділок, що воно вже отримало 155-мм гармати від США та інших партнерів, а Financial Times повідомила, що українці заявили, що ця зброя «докорінно» змінить хід війни.

Коментарі

Всі новини