Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Служка Путіна» Кирило та «гавкання» НАТО. Як Франциск шукає миру для України у Москві

Колаж The Page

Колаж The Page

Патріарх РПЦ Кирило, який благословляв окупантів на знищення українців, не має бути служкою кремля, заявив Папа Римський Франциск, який раніше збирався «стукати у двері до Путіна».

«Кирило читає з аркуша, НАТО — гавкає»

frantsisk-kirill-krov.jpeg

В інтервʼю італійській газеті Corriere Della Sera понтифік визнав, що війна в Україні загострила відносини між Ватиканом та РПЦ, повідомляє Reuters.

Крім того, вторгнення викликало розкол серед православних у всьому світі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Франциск сказав, що коли 16 березня мав 40-хвилинну відеоконференцію з Кирилом, патріарх половину розмови читав з аркуша паперу «з усіма виправданнями війни».

Quote«Ми – пастирі одного і того ж народу Божого. Тому ми маємо шукати шляхи миру, маємо припинити вогонь зброї. Патріарх не може стати служкою Путіна», — підкреслив Франциск, говорячи про Кирила.

Водночас понтифік заявив, що агресія кремлівського диктатора могла бути спричинена тим...що «НАТО гавкає на ворота росії»:

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Я не знаю, чи це викликало гнів Путіна, але, можливо, сприяло цьому».

Нагадаємо, що Папа готовий поїхати до Москви, аби наполягати на мирі, водночас до Києва він поки навіть не збирається — відправить свого представника.

Ще раніше понтифік скаржився, що йому довелося скасувати зустріч із Кирилом, адже Ватикан йому її не радив.

Хоча Папа Римський опосередковано (не називаючи прямо) критикував рф за невиправдану агресію та вторгнення, нещодавно його спроба примирення росіян та українців викликала гучний скандал.

Мова йде, звісно, про несення хреста у Римі спільно росіянкою та українкою, які вже більше 20 років живуть в Італії, що обурило наших громадян.

РПЦ: Франциск вибрав «невірний тон»

kirilko.jpeg

Незважаючи на досить неоднозначні та обережні слова Франциска, РПЦ вже встигла обуритися його словами, пише також Reuters.

Російська православна церква розкритикувала Папу після заяви про «служку» кремля. У Кирила попередили Ватикан:

Quote«Папа Франциск вибрав невірний тон для передачі змісту цієї розмови. Подібні заяви навряд чи сприятимуть налагодженню конструктивного діалогу між церквами, що особливо необхідно нині».

Раніше ми писали про те, що патріарх РПЦ Кирило привселюдно благословив російські війська на війну в Україні.

Коментарі

Всі новини