Facebook Pixel

Шостий пакет санкцій ЄС знову на паузі. Будапешт вимагає не вводити санкцій проти «служки Путіна» Кирила, – Bloomberg

Угорщина вимагає не включати єпископа Російської православної церкви, патріарха Кирила до списку санкцій ЄС. Це стало черговим каменем спотикання для постпредів країн Євросоюзу в процесі остаточного узгодження шостого пакета санкцій проти країни-агресора, повідомляє Bloomberg.

Видання пише, що «Угорщина розчарувала послів ЄС в Брюсселі, висунувши нові вимоги, які затримують схвалення шостого пакета санкцій блоку проти росії, який включає часткову заборону на нафту». Окрім питання палкого прихильника Володимира Путіна Кирила, Будапешт також підняв маленькі технічні питання, пов’язані із частковим нафтовим ембарго.

Коли буде затверджена нова порція санкції проти рф наразі невідомо. Цікаво, що переважна більшість християн Угорщини – це католики чи протестанти.

Контекст. 30 травня лідери країн ЄС погодилися заборонити до кінця року більшу частину російської нафти на ринку союзу. Ембарго стосуватиметься лише морського імпорту і не поширюватиметься на постачання трубопроводом,

Виняток для трубопровідного постачання розглядається як перемога прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Проте його стійка опозиція загальному рішенню викликала роздратування в деяких його колег-лідерів.

Подякувати 🎉