Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 19 липня 2022 року — Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 18 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ.

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 18 липня 2022 року. Фото: Генштаб ЗСУ.

19 липня 2022 року розпочалася сто сорок шоста доба повномасштабної війни росії проти України. За даними Генштабу ЗСУ, рівень загрози ракетних ударів по всій території України залишається високим.

Волинський і Поліський напрямки

Триває ротація підрозділів Збройних сил республіки білорусь, які залучені до прикриття ділянки білорусько-українського кордону. У прикордонних районах ведеться повітряна розвідка з допомогою БпЛА. Зберігається загроза ракетних і авіаційних ударів із території та повітряного простору білорусі.

Сіверський напрямок

Підрозділи Збройних сил російської федерації і далі здійснюють посилену охорону ділянки українсько-російського кордону. Ворог обстріляв із мінометів і артилерії райони населених пунктів Миколаївка Чернігівської області та Заруцьке, Журавка, Білопілля, Іскрисківщина Сумської області. Підрозділи противника продовжують ведення повітряної розвідки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Ворог веде бойові дії для утримання захоплених рубежів. Противник здійснював обстріли з артилерії різних калібрів, зокрема, неподалік Руських і Черкаських Тишків, Питомника, Борщової, Руської Лозової, Чугуєва.

Ворожа розвідка боєм у районі населеного пункту Уди повністю провалилася — окупанти зазнали втрат і відступили.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Слов’янський напрямок

Противник намагається створити умови для відновлення наступу в напрямку Слов’янська. Здійснював вогневе ураження з танків, ствольної та реактивної артилерії поблизу Великої Комишувахи, Долини, Чепеля, Дібровного, Новомиколаївки та інших.

Після авіаційного удару неподалік Гусарівки окупанти спробували піти в наступ на цей населений пункт. Але наші воїни зустріли ворога щільним вогнем і відкинули загарбників назад.

Краматорський напрямок

Противник здійснював обстріли зі ствольної та реактивної артилерії в районі населених пунктів Білогорівка, Богородичне, Краматорськ, Райгородок, Донецьке, Верхньокам’янське, Спірне, Стародубівка, Сіверськ, Дронівка та Івано-Дар’ївка. Завдав авіаудару поблизу Верхньокам’янського.

Ворог вів штурмові дії поблизу Спірного, успіху не мав, відійшов. Намагається вести наступ у напрямку Григорівки, бойові дії тривають.

Бахмутський напрямок

Противник обстріляв райони населених пунктів Бахмут, Новолуганське, Покровське, Вершина, Весела Долина, Яковлівка, Берестове та Зайцеве, а також Вуглегірську ТЕС. Авіаційні удари зафіксовано поблизу Вуглегірської ТЕС, Майорська, Торецька, Берестового, Соледара, Вершини, Шумів і Покровського.

Усі спроби штурмових дій у напрямку населених пунктів Семигір’я, Вершина, Покровське та території Вуглегірської ТЕС українські воїни успішно відбили.

На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій противник не вів. Завдав авіаудару поблизу Кам’янки.

Південнобузький напрямок

Противник здалеку веде обстріли з танків, ствольної та реактивної артилерії вздовж лінії зіткнення, здійснює повітряну розвідку з допомогою БпЛА. Облаштовує додаткові рубежі оборони.

Через великі санітарні та безповоротні втрати тривають заходи з примусової мобілізації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зростає невдоволення діями російського командування з-поміж військових неслов'янських національностей, яких без жалю кидають у найризикованіші атаки на території України.

Коментарі

Всі новини