Відкриття кордонів: які держави вже приймають туристів

Фото: pixabay

Міністри внутрішніх справ країн Євросоюзу провели зустріч, на якій анонсували відкриття внутрішніх кордонів у ЄС до 15 червня. Водночас зовнішні кордони відкриються в кращому випадку 1 липня, це стосується країн третього світу та тих, що не входять до Шенгенської зони. Раніше очікувалося, що міжнародне сполучення з ЄС відкриється у червні.

Покращення епідеміологічної ситуації не завжди спонукає країни відкривати кордони для сусідів. Однак деякі країни вже відкрилися та чекають туристів.

Фото: Jean Ost/Flickr

Антигуа та Барбуда

Антигуа та Барбуда відкрила свої кордони для усіх охочих та готова вітати туристів. Однак доведеться носити маску у туристичних місцях, а також пред'явити справку про відсутність COVID-19. Крім того, присутній вибірковий скрінінг температури.

Фото: pixabay

Танзанія

Танзанія відновила міжнародні рейси. Відтепер туристам не доведеться проходити карантин. Однак все ще збережено вибіркові перевірки у аеропортах.

Фото: pixabay

Барбадос

Усі відвідувачі мають пройти державний 14-денний карантин, однак якихось інших обмежень щодо туризму немає.

Фото: pixabay

Камбоджа

Подорожуючі з усіх країн мають пред'явити сертифікат, який посвідчує відсутність коронавірусу COVID-19. Однак доведеться придбати медичну страховку щонайменше на $50 тис. та отримати візу.

Багато країн Європи відкрили свої кордони сусіднім країнам зі сприятливою епідеміологічною ситуацією. Для України кордони країн ЄС відкриються у найкращому випадку з 1 липня. Очікувалося, що Австрія буде однією з перших країн з якою в України відновиться авіа сполучення.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів 5 червня телефонну розмову з главою МЗС Грецької Республіки Нікосом Дендіасом. Міністри обговорили перспективу поновлення сполучення між країнами з 1 липня.

Однак це залежатиме від епідемічних показників у кожній з країн.

Контекст. Литва, Латвія та Естонія скасували обмеження на взаємне переміщення автомобільним, залізничним, повітряним і морським транспортом. Угоду про це 15 травня підписали міністри закордонних справ трьох країн, повідомило МЗС Литви.

У країнах ЄС розглядають можливість запровадження єдиного документа з умовною назвою «COVID-паспорт» (інша назва – «імунний паспорт»), який у всіх країнах Євросоюзу використовується як сертифікат безпеки в галузі туризму.

Читати на The Page

AGRO UKRAINE SUMMIT 2025: оголошено перших 60 спікерів!

інформаційна підтримка