Євросоюз переніс відкриття кордонів: коли можна буде полетіти в Європу

Єврокомісія вирішила продовжити заборону на в'їзд до ЄС для громадян держав, що не входять до Євросоюзу або Шенгенської зони, щонайменше до 1 липня. Тривалість такої заборони залежатиме від епідеміологічної ситуації.

Щодо кордонів усередині союзу, то профільні міністри сподіваються відкрити їх до 15 червня. Про це йшлося на пресконференції міністрів внутрішніх справ країн Євросоюзу.

Telegram Logo
Quote«Заборона на в'їзд до ЄС з-за його меж триватиме до кінця червня, щоб створити належні умови для поступового відкриття кордонів», — розповіла єврокомісарка з внутрішніх справ Йлва Йоганссон (Ylva Johansson).

Заборона не торкнеться Великої Британії, але її громадянам доведеться дотримуватися 14-денної самоізоляції після в'їзду до ЄС.

Контекст. Туреччина ухвалила рішення про відновлення регулярних туристичних поїздок з Україною. Так, громадяни нашої країни зможуть уже з 1 липня полетіти на відпочинок до Туреччини.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв The Page про те, що Україна відкриє авіаційне сполучення разом з країнами ЄС, але за умови, що ситуація з коронавірусом не погіршуватиметься. Аеропорт «Київ» та аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького вже повідомили про готовність відновити свою роботу

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини