Facebook Pixel

Куди українці зможуть полетіти відпочивати найперше: список країн

Туреччина відновить авіасполучення з Україною 1 липня. Фото: smuldur smuldu / pixabay

Туреччина відновить авіасполучення з Україною 1 липня. Фото: smuldur smuldu / pixabay

Туреччина ухвалила рішення про відновлення регулярних туристичних поїздок з Україною. Так, населення нашої країни зможе вже з 1 липня полетіти на відпочинок до Туреччини.

Про це міністр закордонних справ Турецької республіки Мевлют Чавушоглу заявив у розмові з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

«Туреччина створить усі необхідні умови для того, щоб українські громадяни безпечно відпочили влітку», — додав Чавушоглу.

Telegram Logo

До яких ще країн українці можуть полетіти на відпочинок найближчим часом

Австрія. 22 червня Austrian Airlines планує відновити регулярні рейси з Відня до Києва. Цього самого дня країна відновить авіасполучення з Белградом, Грацом, Інсбруком, Кошицею, Міланом, Ніццою, Прагою, Сплітом і Варшавою.

avstriya.png

Греція. З 15 червня країна має намір приймати туристів з 11 країн, які не входять ані до Європейського Союзу, ані до Шенгенської зони, однак, на думку Греції, є епідемічно безпечними. України в цьому списку немає, але наші громадяни теж зможуть відпочити в країні, однак з умовою 14-денного карантину.

gretsiya.jpg

Грузія. Країна хоче відкрити свої кордони для регулярних міжнародних рейсів з 1 липня. Як розповіла міністр економіки та сталого розвитку Грузії Натела Турнаво під час відеорозмови з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм, авіасполучення між двома країнами відновиться відразу, «щойно це стане можливим». Найімовірніше, Україна увійде у «першу хвилю» тих, хто отримає дозвіл, адже українські авіакомпанії вже звернулися до грузинської сторони із заявою про готовність відновити польоти.

gruziya.jpg

Кіпр. Криклій 1 червня в ефірі телепрограми «Сніданок з 1+1» заявив, що цей туристичний напрямок є одним із найпопулярніших в Україні. Авіасполучення з Кіпром, за його словами, відкриється одним із перших. Країна готова пускати туристів на свою територію з 16 червня, однак тільки в разі проходження за три доби до приїзду тесту на коронавірус, результат якого буде негативним.

kipr.jpg

Хорватія. За словами Криклія, цей напрямок також є популярним, і авіаперельоти з цією країною відновляться одними з перших. Хорватія з 28 країн пускає громадян лише десяти держав. Однак, за словами прем'єр-міністра країни Андрія Пленковича, незабаром цей список буде розширено.

khorvatiya.jpg

Щодо Італії та Іспанії, які суттєво постраждали від пандемії, то, за словами Криклія, Україна поки що не планує відновлювати з ними авіасполучення.

Контекст. Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв The Page, що Україна відкриє авіаційне сполучення разом із країнами ЄС, але за умови, що ситуація з коронавірусом не погіршуватиметься.

Аеропорт «Київ» і аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького вже повідомили про готовність відновити свою роботу.

Коментарі

Всі новини