Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коли країни відкриють кордони для туристів

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Літній сезон наближається, що змушує країни відкривати кордони та відновлювати роботу туристичної інфраструктури. А деякі країни пропонують мандрівникам вигідні умови. Так, Сицилія ще наприкінці квітня заявила про те, що влада сплатити половину вартості авіаквитків для туристів. Крім того, планується оплачувати й кожну третю ніч, проведену туристом у готелі.

cyprus-3496466-1920.jpg

Кіпр

Водночас Кіпр запропонував взяти на себе витрати з лікування, якщо хтось з туристів захворіє на COVID -19 під час відпочинку. Ба більше, родичам пацієнта будуть надані місця у спеціальних карантинних готелях. Кордони острову відкриються з 15 червня. Загалом на Кіпрі близько 1 тис. захворілих на COVID-19.

zakynthos-1583095-1920.jpg

Греція

Греція з 1 червня відкриє усі цілорічні готелі, які закрилися через пандемію COVID-19, а з 15 червня відновлять роботу усі види об'єктів розміщення. Крім того, з 25 травня вона знову відкрила острови. Між ними та материковою частиною країни почали курсувати пороми. Острови були повністю закриті з березня, з того часу, коли в країні ввели карантин. Авіасполучення для міжнародних туристичних програм країна планує відновити 15 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

cavtat-993380-1920.jpg

Хорватия

З 29 травня Хорватія відкриє свої кордони для громадян Словаччини, Чехії, Угорщини та Австрії без вимоги щодо самоізоляції. Міністр туризму Хорватії Гарі Капеллі запевнив, що понад 60% туристів вільно зможуть відвідати країну. Раніше країна вже відкрила кордон із Словенією.

Водночас прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович заявив, що країна вже повністю готова до того, щоб відкрити кордони з 10 країнами. Йдеться про Естонію, Латвію, Литву, Польщу, Німеччину та Словаччину, громадянам яких тепер не доведеться доводити причину в'їзду.

hallstatt-3609863-1920.jpg

Австрія

На канікули у Австрії можуть розраховувати громадяни тих країн, у яких ситуація з коронавірусом стабільна. Наступного місяця кордони повністю відкриються для Німеччини, Ліхтенштейну та Швейцарії.

Однак авіасполучення України з Австрією може поновитися після 23 червня.

Данія хоче відкрити кордон з Німеччиною вже 1 червня. Однак кордон зі Швецією може й не відкритися, все через надто ліберальний карантинний режим у країні.

Водночас міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський раніше заявляв про те, що Варшава розгляне питання про відкриття кордонів з Німеччиною, Литвою та Чехією ближче до середини червня, враховуючи епідемічну ситуацію.

Варто зазначити, що більшість країн Європи готуються відкрити повністю або частково кордони після 15 червня.

Контекст. Литва, Латвія та Естонія скасували обмеження на взаємне переміщення автомобільним, залізничним, повітряним і морським транспортом. Угоду про це 15 травня підписали міністри закордонних справ трьох країн, повідомило МЗС Литви.

У країнах ЄС розглядають можливість запровадження єдиного документа з умовною назвою «COVID-паспорт» (інша назва – «імунний паспорт»), який у всіх країнах Євросоюзу використовується як сертифікат безпеки в галузі туризму.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини