Facebook Pixel

Які країни відкриють кордони і коли: новини на 28 травня

Усе більше країн послаблюють карантинні заходи у зв'язку з COVID-19 та готуються до літнього сезону. Частина країн уже анонсувала початок міжнародного туризму з середини червня. Так, Італія планує дозволити туристам відвідувати країну з 3 червня. Однак готелі відкриються в червні залежно від кількості бронювань. Водночас Іспанія пообіцяла відкритися для туристів з липня.

istanbul-2912249-1920.jpg

Туреччина

Напевно, одна з найпопулярніших для туризму країн в Україні готується відкрити кордони для європейських туристів до кінця липня. Для українців ситуація дещо інша: з 20 травня Туреччина вирішила відкрити свої кордони для громадян 31 країни, зокрема й України.

palace-of-estoi-373974-1920.jpg

Португалія

Туризм у Португалії відновиться з середини червня, коли більшість країн Європи збираються поновити авіасполучення та відкрити кордони з 15 червня. Водночас міністр закордонних справ Португалії Аугушту Сантуш Сільва заявив, що туристам цього літа не доведеться дотримуватися карантинних обмежень у вигляді самоізоляції.

pyramids-2159286-1920.jpg

Єгипет

Ще одна гарна новина для тих, хто планує подорожувати цього літа: Єгипет вирішив знизити вартість туристичних віз, щоб повернути відвідувачів до країни. Про те, коли відкриють кордони для туристів, поки невідомо, тож єгиптяни відкрили тільки внутрішній туризм. Очікується, що з 1 червня максимальне навантаження на готелі зросте до 50%.

vietnam-1888213-1920.jpg

В'єтнам

В'єтнам відкриє кордони для туристів з 80 країн уже з липня. Відвідувачі можуть отримати електронну візу на 30 днів і за нею в'їхати до В'єтнаму через вісім міжнародних аеропортів, 16 наземних пунктів пропуску або через 13 морських портів.

architecture-3812400-1920.jpg

Албанія

Албанія обіцяла відкрити кордони ще до кінця травня. Однак вирішила, що з 1 червня відкриє пляжі та сухопутні кордони лише з країнами, що не входять до ЄС, а саме з Косово, Північною Македонією та Чорногорією. Прем'єр-міністр країни Еді Рама повідомив парламенту 21 травня, що за останні три тижні в Албанії не зафіксовано жодної смерті від коронавірусу.

amsterdam-5102180-1920.jpg

Нідерланди

Кордони Нідерландів є відкритими для тих, хто подорожує в межах Шенгенської зони. Однак уряд країни наполегливо рекомендує відмовитися від подорожей.

Контекст. Литва, Латвія та Естонія скасували обмеження на взаємне переміщення автомобільним, залізничним, повітряним і морським транспортом. Угоду про це 15 травня підписали міністри закордонних справ трьох країн, повідомило МЗС Литви.

У країнах ЄС розглядають можливість запровадження єдиного документа з умовною назвою «COVID-паспорт» (інша назва – «імунний паспорт»), який у всіх країнах Євросоюзу використовується як сертифікат безпеки в галузі туризму.

Наприкінці квітня влада Сицилії заявила про те, що в рамках стратегії відновлення туризму на острові після закінчення пандемії COVID-19 готова сплатити половину вартості авіаквитків для туристів. Крім того, планується оплачувати й кожну третю ніч, проведену туристом у готелі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉