Сербія відкрила авіасполучення. Які країни готові прийняти туристів

Сербія відкрила авіасполучення Фото: pixabay

Сербія відкрила авіасполучення Фото: pixabay

Країни починають послаблювати карантинні заходи та поступово відкривають кордони для відвідувачів. Більшість країн планує відновити туристичну діяльність всередині літа, проте деякі держави вже почали відкривати кордони. Сербія, наприклад, відновлює пасажирське авіасполучення з 21 травня.

bridge-2443863-1920.jpg

Однак для того, щоб в'їхати на територію Сербії, доведеться показати негативний тест на COVID-19, який було зроблено максимум за 72 години до прибуття до країни. Крім того, доведеться отримати дозвіл на перебування або транзит від держави, йдеться в повідомленні посольства США у Сербії.

Водночас уряд Сербії планує запустити вебпортал, на якому іноземці зможуть подати заявку на отримання такого дозволу. Також з 1 червня країна відкриє кордони для громадян Греції, Румунії та Болгарії.

greece-2549507-1920.jpg

Греція ж оголосила, що почне туристичний сезон 15 червня, а міжнародне авіасполучення запрацює з 1 липня. Передусім держава планує відновити туристичні відносини «від Балкан до Балтії».

Австралія та Нова Зеландія намагаються створити «туристичну бульбашку», яка б дозволила відновити туризм, але не відкривати кордони для іноземних громадян. Китай та Південна Корея вирішили створити власний «туристичний коридор», який дозволить відновити сполучення між певними містами.

Умовою такої подорожі є дотримання двотижневого карантину та дводенний карантин після перельоту. Австралія та Нова Зеландія обговорювали можливість введення двотижневого карантину до і після перельоту, проте відмовилися від цієї ідеї.

ubud-277349-1920.jpg

Водночас Сингапур дозволив з 2 червня транзит через свій аеропорт, проте самою країною подорожувати поки не можна. Деякі напрямки не відновляться до осені. Так, наприклад, острів Балі відкриється для туристів лише у жовтні.

Контекст. Литва, Латвія та Естонія скасували обмеження на взаємне переміщення автомобільним, залізничним, повітряним і морським транспортом. Угоду про це 15 травня підписали міністри закордонних справ трьох країн, повідомило МЗС Литви.

У країнах ЄС розглядають можливість запровадження єдиного документа з умовною назвою «COVID-паспорт» (інша назва – «імунний паспорт»), який у всіх країнах Євросоюзу використовується як сертифікат безпеки в галузі туризму.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чорногорія першою в ЄС перемогла COVID-19

Першою країною у Європі, яка подолала коронавірус COVID-19 стала Чорногорія. У країні вже 20 днів поспіль не фіксували випадків зараження.

У Швеції запустили першу загальнодоступну мережу 5G

Телекомунікаційна група Tele2 24 травня ввела в експлуатацію першу в Швеції загальнодоступну мережу мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G). Про це повідомило агентство DPA International.

Головне за вихідні від The Page

Найважливіші новини бізнесу за 24 травня в щоденній підписці від The Page. З нами ви не пропустите нічого з того що дійсно заслуговує на увагу