Facebook Pixel

Cицилія оплатить туристам половину вартості авіаквитків

У рамках стратегії відновлення туризму на Сицилії після закінчення пандемії COVID-19 влада острова готова сплатити половину вартості авіаквитків для туристів. Крім того планується оплачувати й кожну третю ніч, проведену туристом у готелі.

Також туристи отримають безкоштовні білети в музеї та місця археологічних розкопок — отримати ваучери можна на сайті Visit Sicily. Влада Сицилії готова виділити на цю програму 50 млн євро, повідомила газета Daily Mail.

Загалом за березень туристична індустрія острова втратила близько 1 млрд євро. Туризм — 13% ВВП Італії, тому в країні шукають шляхи для перезапуску галузі після виходу з карантину — він розпочнеться 4 травня. Зокрема, задля безпеки туристів пропонується ввести соціальне дистанціювання на пляжах.

Водночас міністр культури та туризму Італії Даріо Франческіні припустив, що може скластися така ситуація, що країна не відкриє кордонів для іноземних туристів. У такому разі влада Італії спонукатиме своїх громадян до внутрішнього туризму.

Контекст. Низка європейських країн планує спростити карантинні заходи на тлі позитивної динаміки зниження кількості заражених коронавірусом. Іспанія 13 квітня вивела з режиму карантину кілька підприємств. Італія також планує послабити карантинні заходи після 20 квітня. Канцлерка Німеччини Ангела Меркель теж має намір зустрітися з керівництвом регіонів і обговорити пом'якшення карантину.

Подякувати 🎉