Які країни відкриють кордони і коли: новини на 22 травня

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Читайте оновлення «Які країни і коли відкривають кордони: новини на 10 червня»

Після декількох місяців карантинних заходів по всьому світу різні країни масово продовжують анонсувати відкриття кордонів. Туристи по всьому світу очікують поновлення сезону подорожей цього літа. Частина країн (як-от країни Балтії, Австралія та Нова Зеландія) відкрили кордони лише між собою. Також «туристичну бульбашку» планують створити Данія, Норвегія та Фінляндія.

italy-2273767-1920.jpg

Італія

Італія планує дозволити туристам відвідувати країну з 3 червня. Ба більше, з 18 травня у країні відкрилися парки, ресторани, музеї та непродовольчі ринки. Однак готелі відкриються у червні в залежності від кількості бронювання. Сусідня з нею Іспанія, навпаки, повідомила, що не збирається ризикувати та відкривати кордони.

Telegram Logo

Греція

Кордони Греції для міжнародних туристів відкриються з 1 липня. Однак деякі непрямі перельоти та прямі перельоти з Великою Британією відновляться з 1 червня. Наразі туристи мають 14 днів перебувати на самоізоляції. Поступово у червні почнуть відкриватися кафе, торгові центри, готелі, кінотеатри, парки розваг та спортивні установи. Однак відновлення спортивних заходів та фестивалів з глядачами цього року, найімовірніше, не буде.

iceland-4436790-1920.jpg

Ісландія

Найвірогідніше, що уряд Ісландії послабить обмеження на міжнародне сполучення не пізніше ніж 15 червня. Найперше кордони відкриються для країн Шенгенської зони. Для в'їзду до країни знадобиться пред'явити сертифікат, який свідчить про відсутність коронавірусу. Водночас його можна замінити на 14-денну самоізоляцію. Крім того, туристам доведеться завантажити застосунок, який відстежуватиме їхнє переміщення.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Швейцарія

Швейцарські кордони у обидва боки відкриються насамперед для Франції, Німеччини та Австрії з 15 червня. Театри, кінотеатри, музеї, ресторани та лижні курорти відновлять роботу з 8 червня.

Албанія

Албанія пообіцяла відкрити кордони для туристів до кінця травня. Прем'єр-міністр країни Еді Рама повідомив парламенту 21 травня, що за останні три тижні в Албанії не було зафіксовано жодної смерті від коронавірусу.

split-3748162-1920.jpg

Хорватія

З 29 травня Хорватія відкриє свої кордони для громадян Словаччини, Чехії, Угорщини та Австрії без вимоги щодо самоізоляції. Потім країна планує відкрити в'їзд для громадян Німеччини, а згодом – і Польщі. Міністр туризму Хорватії Гарі Капеллі запевнив, що понад 60% туристів вільно зможуть відвідати країну. Раніше країна вже відкрила кордон із Словенією.

Танзанія

Танзанія вже відновила міжнародні рейси. У цій країні навіть непотрібно дотримуватися карантину, якщо у вас немає симптомів. Однак все ще проводиться вибірковий скринінг температури. На жаль, потрапити з Танзанії до Замбії не вийде, бо остання поки що не спішить відкривати кордони з сусідами.

Велика Британія

Власне, Велика Британія не закривала кордони для іноземців та не вводила для них карантин. Щоденно до країни в'їжджає близько 15 тис. людей. Однак для туризму умов у країні поки що немає, адже готелі, ресторани, паби, кінотеатри та пам'ятки відкриються лише з 4 липня.

kotor-3694765-1920.jpg

Чорногорія

Міжнародні аеропорти Чорногорії у Подгориці та Тиваті відкрилися 20 травня для авіації загального призначення. З 18 травня в країні працюють готелі, пляжі, торгові центри, ресторани та кафе. Кордони з сусідніми країнами відкриються 1-10 червня.

Туреччина

Туреччина вирішила з 20 травня відкрити для 31 країни свої кордони. Серед них є й Україна. Загалом зараз Туреччина обговорює відновлення туризму ще з 70 країнами. Зовнішній туризм відновиться десь з середини червня.

Єгипет

До кінця травня готелі Єгипту зможуть прийняти лише 25% туристів, на яких розраховані можливості готельного бізнесу. З 1 червня максимальне навантаження збільшиться до 50%, і поки що це стосується внутрішнього туризму. Однак у країні тривають обговорення щодо створення «туристичних коридорів».

dubai-1617778-1920.jpg

ОАЕ

Дубай планує розпочати прийом туристів з початку липня. Однак це залежатиме від того, коли відкриють кордони інші країни.

Контекст. Литва, Латвія та Естонія скасували обмеження на взаємне переміщення автомобільним, залізничним, повітряним і морським транспортом. Угоду про це 15 травня підписали міністри закордонних справ трьох країн, повідомило МЗС Литви.

У країнах ЄС розглядають можливість запровадження єдиного документа з умовною назвою «COVID-паспорт» (інша назва – «імунний паспорт»), який у всіх країнах Євросоюзу використовується як сертифікат безпеки в галузі туризму.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини