Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна може відновити авіасполучення разом з країнами ЄС з 15 червня. Але є умови

Фото: Eric Karim Cornelis / Unsplash

Фото: Eric Karim Cornelis / Unsplash

Україна відкриватиме авіаційне сполучення разом з країнами ЄС, але за умови, що ситуація з коронавірусом не погіршуватиметься. Питання щодо відновлення руху громадського транспорту вирішуватимуть найближчим часом. Про це в інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Рішення про відновлення руху громадського транспорту буде прийнято найближчим часом. Разом з громадським транспортом відкриватиметься й міжобласне сполучення. Авіаційне сполучення в межах країни — це один з етапів. Зовнішнє авіаційне сполучення, гадаю, буде пов’язано з тим, як все відбуватиметься в Європейському союзі. Європейські країни говорять про дату 15 червня, на яку вони налаштовуються, щоб відкрити кордони всередині ЄС.

Але все це за певних епідемічних умов. Ми розглядаємо ЄС, дивимося на його динаміку і потенційно теж готові відкривати кордони, але за умови, що у своїй країні ми матимемо можливість і спроможність системи охорони здоров’я реагувати на небезпеку, коли бачитимемо, що заповненість ліжок хворими на коронавірусну хворобу не перевищує, наприклад, 50%».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

Контекст. Представники Європейської народної партії, найбільшої консервативної фракції в Європарламенті, вимагали від голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн зробити відповідні кроки для скасування прикордонного контролю в європейських країнах з 15 травня. На їхню думку, закриття кордонів було ефективним лише на початку боротьби з пандемією, але зараз воно не має сенсу. 8 травня Єврокомісія рекомендувала країнам Шенгенської зони продовжити тимчасові обмеження на в'їзд до ЄС з третіх країн до 15 червня.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини