Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«До липня точно не полетимо». МАУ роз'яснила ситуацію з проданими квитками

Фото: Pixabay

Фото: Pixabay

Міжнародні авіалінії України (МАУ) вирішили припинити приймати нові бронювання та оформляти квитки на внутрішні рейси до 1 червня. Водночас через невизначеність у термінах та датах щодо карантинних заходів у інших країнах довелося обмежити придбання квитків і на міжнародні рейси. У авіакомпанії запевнили, що продані квитки залишаються дійсними, адже рейси не скасовано.

Про це йдеться у коментарі пресслужби МАУ для видання The Page.

Раніше авіакомпанія дозволила громадянам бронювати квитки на рейси, які заплановані після 23 травня. Бронювання та оформлення на міжнародні середньомагістральні рейси відновиться 1 липня цього року, а далекомагістральні (Нью Йорк, Торонто та Делі) будуть доступні з 31 березня 2021 року, розповіли у пресслужбі компанії.

Однак МАУ хоче уникнути ситуації, коли здійснюватимуться нові бронювання та виписка квитків на рейси, які можуть скасувати через рішення інших держав.

Крім того, компанія відкриє рейси для бронювання та придбання квитків, коли матиме у своєму розпорядженні чіткі рішення держорганів країн, рейси до та з яких здійснюватиме МАУ.

Контекст. Ще до кризи МАУ почала скорочувати кількість міжнародних рейсів. З листопада 2019 року компанія закрила рейси до Амману (Йорданія), до Мінська (Білорусь) та Риги (Латвія).

МАУ очікує отримати збитки через економічну кризу в розмірі $60 млн. Авіаперевізник звернувся до уряду та попросив стабілізаційний кредит на суму $50 млн під 5-6% для підтримки фінансової стабільності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини